4111-176017-guta.jpg

Nicolae Guţă e pieton de câteva zile încoace. Manelistul a zăpăcit, weekendul trecut, radarele poliţiştilor din Sibiu, care l-au surprins gonind cu 152 km/h pe DN 1 şi nu l-au iertat. Oamenii legii i-au suspendat permisul pe o perioadă de trei luni şi i-au dat şi o amendă de 540 de lei.

Liviu Mititelu, în schimb, e mai norocos. El a fost, zilele trecute, pe litoralul românesc însoţit de cel mai bun prieten al său, George Tal, iubitul Danielei Györfi. Cei doi s-au oprit la o terasă pe plajă, unde au băut câteva beri. După ce au petrecut două ore împreună, George şi Liviu au decis să se retragă în Costineşti, îndreptându- se spre maşinile lor, parcate în faţa hotelului Rex.

4111-176018-mititelu.jpg

Când au ajuns, un poliţist a intrat în vorbă cu Liviu şi i-a cerut un autograf. Liviu, în schimb, l-a rugat pe agent să-l lase să-i încerce motocicleta din dotare. Poliţistul a acceptat şi i-a dat motorul pentru a face o tură, neţinând cont de faptul că Liviu consumase câteva beri.4111-176019-mititelu2.jpg

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Urmărește cel mai nou VIDEO
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.