aceleasi sentimente pe care le traiau deja personajele lor.
„Este cel mai frumos lucru care mi s-a intamplat vreodata. Cand sunt cu ea am senzatia ca totul este exact acolo unde ar fi trebuit sa fie”, spune Dan Bordeianu.
Adela marturiseste ca sentimentele ei pentru Dan au surprins-o chiar si pe ea pentru ca „in nici un moment, mai ales atunci cand ne-am cunoscut, nu m-as fi gandit ca intre noi ar putea exista ceva. Pur si simplu „Numai iubirea” a devenit conjunctura noastra”, povesteste Adela Popescu, interpreta Alinei.
Desi „Numai iubirea” se va termina la sfarsitul lunii iunie, fanii Adelei si ai lui Dan nu trebuie sa fie tristi pentru ca pe cei doi ii vor revedea din toamna, tot la Acasa, intr-o noua telenovela intitulata „Lacrimi de iubire”, in roluri de protagonisti.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.