| Ştiri | Știri România

Dorian Popa era sub influența drogurilor la volan, confirmă rezultatul de la INML – Surse

« Înapoi la articol

Comentarii (37)
Avatar comentarii

gabiprossi 04.11.2023, 02:12

Ce dragutz! Bine ca sunt promovati peste tot "decat" toate nulitatile! Devin formatori de opinie, exemple pentru tineri, dive, doar impostori si de ce sunt mai mediatizati, de aceea dezamagirea este mai crancena! Bai ziaristilor nu ar fi mai bine sa gasiti personaje care sa merite intr-adevar promovarea, dar traim in... Romania "lucrului bine ***", in Romania lui "sa ne facem ca facem"!?!

Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor

Avatar comentarii

chiruleonard 04.11.2023, 04:33

Un articol deloc interesant.

Avatar comentarii

golgol 04.11.2023, 06:11

România anului 2023..influenceri,drogati,stilisti,Ciolaci,Ciuci,pensii speciale, CCR iști, învățământ la pământ, România educata, zero industrie, videochat, case de pariuri, interlopi,multi analfabeți.. Asa au vrut guvernanții de 34 de ani ca acest popor sa fie ușor controlat prin neștiință, prostie și ei sa se poata îmbogăți ușor de pe urma lor. România, trezește te!

Avatar comentarii

Mariusss 04.11.2023, 08:49

Lumea da cu pietre dupa ce tot ei l-au creat. Pana la urma toti gresim in viata, va plati pentru ce-a facut si aia e. Problema este alta, el are spectacole ca ar fi cantaret, n-are nicio legatura cu muzica, voce ZERO. Cu actoria nici atat, atunci ce vina are el ca lumea accepta sa plateasca bilete si sa-si cumpere produse personalizate cu el?

Avatar comentarii

bituca 04.11.2023, 10:04

Asta e idolul tinerilor din ziua de azi?

Avatar comentarii

Stoiae 04.11.2023, 10:08

Și când te gândești câți țineri îl urmăresc!?

Avatar comentarii

relutu63 04.11.2023, 10:21

Ce sa mai inveti tineri de astazi, cand vad asa ceva la cei pe care ii urmaresc.

Avatar comentarii

laurlaur2180 04.11.2023, 11:37

Era normal sa iasa pozitiv si la IML. Era prea drogat.

Avatar comentarii

Simplu 04.11.2023, 11:40

Întrebare simplă.de ce la droguri nu exista o limita admisă? Ca și la alcool? În funcție de drog și cantitate. La alcool sub 0,40 e contravențional.peste e penal.la fel ar trebui și la drugtest.nu vreau sa fiu înțeles greșit.sunt împotriva drog. Și alcool la volan.daca bei și te droghezi ia TAXI.dar mai bine STAI ACASA.

Avatar comentarii

Andreeafunduc 04.11.2023, 12:34

Pacat ca este un exemplu pt copii...

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.