„În ceea ce priveşte o relaţie, nu pot da sfaturi. În cazul meu, pot spune că nu sunt o persoană geloasă, nu verific telefoanele, nu pun restricţii soţului meu în a ieşi cu prietenii, pentru că ştiu că va veni şi vremea mea să ies cu fetele şi vreau să fim chit! Sunt un om foarte relaxat şi nu cred în iubire cu forţa, cu atât mai puţin, în scenarii prin care poţi cuceri pe cineva”, a mărturisit Mirela Boureanu Vaida.
Prezentatoarea este încrezătoare în contextul pe care emisiunea „Mireasă pentru fiul meu” îl oferă tuturor tinerilor aflaţi în căutarea iubirii. Deşi când vine vorba de iubire, Mirela Boureanu Vaida lasă totul în mâna divinităţii, prezentatoarea este de părere că trebuie să venim în întâmpinarea destinului nostru, aşa cum fac şi curajoşii concurenţi pregătiţi să-şi schimbe viaţa în cadrul celui mai îndrăgit reality-show matrimonial din România.
Săptămâna aceasta, emisiunea va fi difuzată de postul Antena 1, în două momente ale zilei, de la 10.50 şi de la ora 14.00.
 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.