| Ştiri | Știri România

CTP: Tragedia din 2 Mai „Nu-i un accident, este o crimă cu premeditare”. Ce spune despre părinții șoferului

« Înapoi la articol

Comentarii (24)
Avatar comentarii

piciusz 22.08.2023, 19:25

Are si CTP niste puncte de vedere interesante.

Avatar comentarii

adriann_ 22.08.2023, 19:52

Aici CTP are dreptate pe partea morala dar raspunderea penala a parintilor ar trebui sa existe. Stiau ca se drogheaza, ca a avut dosar penal pentru droguri, ca a sunat la 112 fiind atat de drogat incat credea ca a intrat cineva in casa peste el etc. Si cu toate astea i-au dat masina pe mana. Nu au cum sa pretinda ca nu stiau ca se drogheaza. Practic i-au dat arma cu care sa ucida.

Avatar comentarii

demostene1 22.08.2023, 20:17

balcanisme. si in vest se intampla asa, dar acolo exista o cultura sa nu te lauzi ostentativ sau sa incerci sa traiesti mai retras. probabil un complex de inferioritate compensat prin genul asta de comportament. oricum asta de 20 de ani o sa primeasca vreo 15 ani de inchisoare. o sa se poarte frumos, mai scrie poate o carte, ca doar are bani si la 30-33 de ani e liber. parintii lui o sa aiba in continuare bani cand iese, o sa piarda ceva ani, dar "afacerile" cu care se lauda o sa il astepte cand o sa iasa. nu o sa piarda prea multe, viata o sa fie buna cu el

Avatar comentarii

nicoleta1 22.08.2023, 20:25

Politistii care puteau sa opreasca aceasta tragedie sa fie demisi si sa fie aspru pedepsiti

Avatar comentarii

Ion3laClaudia 22.08.2023, 20:35

Interesant

Avatar comentarii

valihaita 22.08.2023, 21:50

A aparut si tovarasul CTP….El mai lipsea!

Avatar comentarii

tomitan 22.08.2023, 22:02

Există 3 ipoteze in cazul politistilor : 1. au luat mită si l-au lăsat să plece,2. au primit un telefon de la șefii care protejeaza familia acestui criminal ( adica șpaga s-a dat la nivel inalt, 3.daca nu au luat nici mită si nici nu au fost sunati de catre șefi,inseamna ca acesta este nivelul actual al Politiei Române***.

Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor

Avatar comentarii

Babanuot 22.08.2023, 22:37

Va fi ca si in cazul fiului lui Iorgulescu...adica se va pune batista pe țambal

Avatar comentarii

armand 22.08.2023, 22:38

D-le Popescu , ca unul care s-a plimbat toata junetea pe acea sosea, cu durere si indignare va dau dreptate...desi nu foloseste la nimic. E o boala, una degenerativa a speciei umane, in Romania sub simptomele prezentate de d-voastra, iar in vestul multiubit de d-voastra este exact aceeasi poveste dar mai distilata, mai rafinata. Au avut cateva secole la dispozitie sa o lustruiasca frumos.

Avatar comentarii

Sclavulsistemului 23.08.2023, 03:57

Sunt absolut sigur ca justitia va face dreptate, chiar daca politistii au fost corupti sau pur si simplu incompetenti. TRAIASCA BINE MERITATELE PENSII SPECIALE!

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.