| Ştiri | Știri România

Iohannis, după întâlnirea cu Stoltenberg: „E nevoie de planuri foarte concrete ca în cazul unui atac să se știe foarte exact cine și ce trupe trimite”

« Înapoi la articol

Comentarii (6)
Avatar comentarii

Trandafir 28.11.2022, 10:57

Vin sa discute ce trebuie facut ca sa se prelungeasca razboiul.

Avatar comentarii

.ZORRO. 28.11.2022, 15:19

ivryernest   •  16.11.2022, 11:23

"Chefi" sau mai degrabă "chefuri"...

Corect...

Avatar comentarii

ivryernest 28.11.2022, 20:52

Pentru a câta oară, comentariul meu este : "România joacă un joc foarte primejdios" !

Avatar comentarii

pikpik 28.11.2022, 20:52

Am inteles tot: ei vor råzboi nesfarsit, doar asa pot castiga unii bani din ceea ce produc: arme, gaze, energie si petrol pe car ele vand dupå cum vor muschii lor. Romanii si ei in umbra celor mari in 4 labe dand din coadå a pagubå pt. tarå si popor, dar e bine cå-si mentin ei pozitia in fruntea tårii. Oare n-ar trebui intrebat poporul dacå doreste så fie parte din acest råzboi-circ?

Avatar comentarii

Trandafir 29.11.2022, 10:16

Daca nu este razboi cum mai pot functiona marile companii de armament ? Dupa incetarea razboiului din Vietnam, Irak, Afganistan, acum s-a gasit solutia cu Ucraina.

Avatar comentarii

seaman651 29.11.2022, 21:49

„Nu-l putem lăsa pe Putin să câștige, ar arăta altor lideri că se pot atinge țeluri prin forță”, a mai precizat șeful NATO. Putler isi atinge telurile prin forta de foarte mult timp, pentru ca asa a fost lasat pana acum. E vina NATO ca i s-au permis atatea pana acum. Este si vina rusilor ca nu vad crimele comise de Putler chiar dinainte de a fi presedinte.

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.