Ciolacu,lasă vrăjeala asta ieftină din Ferentari,așa pot să-ți arăt și eu niște acte că sunt proprietarul Turnului Eiffel pentru că sunt nepotul și moștenitorul lui Victor Lusting;mai bine spune ce faci cu indexarea pensiilor aprobată prin lege de la 1 Ian 2025,vezi că pensionarii vor să dea Guvernul în judecată.
Sa publice si facturile poporului roman, adica sumele imprumutate de "cel mai performant guvern", sutele de miliarde de dolari ! Si sa publice si despre gaurile negre in care au disparut toti banii astia, sutele de miliarde imprumutate plus bugetul tarii plus fondurile nerambursabile de la UE !!!
Cand toata lumea spunea ca a folosit acel avion in scopiri personale , Ciolacu mintea cu nerusinare si afirma cu tarie ca el niciodata nu a zburat cu acel avion . Cand sa l credem ? Acum cand a aratat chtantele (daca sunt adevarate binenteles ) s au atunci cand nega din toti plamanii ca nu este adevatar . Nu este la prima si nici la ultima minciuna a lui Ciolacu . Nu vrem sa ne aducem aminte de cele din trecutul indepartat . Vom vorbi de ce le din trecutul apropiat : incepen cu sinistratii . Le a promis ca vor avea case pana incepe iarna si pentru aceste ajutoare , Romania a primit cateva miliarde nerambunsabile de la UE,A venit iarna si ei au ramas cu promisiunile . A promis ca vor fi alegeri fara complicatii ...Apromis ca isi da demisia din orsice functie. A promis ca nu va accepta inca o data functia de premier , afirmand ca el are coloana vertebrala. De asta nu suntem siguri. Au ramas acelasi promisiuni , mai bine spun aceleasi minciuni . Si nu mai am spatiu sa le scriu pe toate
Hai sa haidem, Ciolacule. Pe cine vrei sa prostesti? Publicul tau favorit nu are nevoie, e deja. Fidel.
Prozeliti noi, e greu te crezut. Ia si te odihneste, te-ai tot straduit, mai zaboveste, mai te gandeste, mai stai pe dreapta, da?
Minți cu nerușinare, le-ai scos după ce a apărut scandalul! Tu și alte janghine politic e ca tine m-ați făcut să-mi fie rușine că sunt român! Du-te și mituiește și liceul ăla amărât pe care zici că l-ai absolvit poate-ți dau și o diplomă de bacalaureat antedatată. Țară de lichele, țară de secături!....
Aia e publicare?! A fluturat niște hârtii. Daca am avea un minister public serios, ar exista și o anchetă în cadrul căreia castorul ar preda niște hârtii și s-ar verifica autenticitatea lor. Dar deocamdată avem doar caterincă pe TikTok.
Da. Sigur. Pt dl prim ministru se pot "confectiona" si dupa. Daca le avea, nu mintea ca nu s a dus. Poate sa arare si 1000 de facturi, nu l crede nimeni!
Marcel Ciolacu a publicat pe TikTok facturile pentru zborurile la Nisa: „Nu este nici prima, nici ultima greșeală a mea” | VIDEO
« Înapoi la articol
Demradulescu 25.12.2024, 23:45
Ciolacu,lasă vrăjeala asta ieftină din Ferentari,așa pot să-ți arăt și eu niște acte că sunt proprietarul Turnului Eiffel pentru că sunt nepotul și moștenitorul lui Victor Lusting;mai bine spune ce faci cu indexarea pensiilor aprobată prin lege de la 1 Ian 2025,vezi că pensionarii vor să dea Guvernul în judecată.
vudejea 25.12.2024, 23:47
Sa publice si facturile poporului roman, adica sumele imprumutate de "cel mai performant guvern", sutele de miliarde de dolari ! Si sa publice si despre gaurile negre in care au disparut toti banii astia, sutele de miliarde imprumutate plus bugetul tarii plus fondurile nerambursabile de la UE !!!
HOPAHPO 25.12.2024, 23:48
Cand toata lumea spunea ca a folosit acel avion in scopiri personale , Ciolacu mintea cu nerusinare si afirma cu tarie ca el niciodata nu a zburat cu acel avion . Cand sa l credem ? Acum cand a aratat chtantele (daca sunt adevarate binenteles ) s au atunci cand nega din toti plamanii ca nu este adevatar . Nu este la prima si nici la ultima minciuna a lui Ciolacu . Nu vrem sa ne aducem aminte de cele din trecutul indepartat . Vom vorbi de ce le din trecutul apropiat : incepen cu sinistratii . Le a promis ca vor avea case pana incepe iarna si pentru aceste ajutoare , Romania a primit cateva miliarde nerambunsabile de la UE,A venit iarna si ei au ramas cu promisiunile . A promis ca vor fi alegeri fara complicatii ...Apromis ca isi da demisia din orsice functie. A promis ca nu va accepta inca o data functia de premier , afirmand ca el are coloana vertebrala. De asta nu suntem siguri. Au ramas acelasi promisiuni , mai bine spun aceleasi minciuni . Si nu mai am spatiu sa le scriu pe toate
Stan52 25.12.2024, 23:54
Un șarlatan și același micinos.Acest om a făcut carieră până acum doar cu miciuna. Fraierii consumă !
unfake 26.12.2024, 00:00
Hai sa haidem, Ciolacule. Pe cine vrei sa prostesti? Publicul tau favorit nu are nevoie, e deja. Fidel. Prozeliti noi, e greu te crezut. Ia si te odihneste, te-ai tot straduit, mai zaboveste, mai te gandeste, mai stai pe dreapta, da?
marian.pricop 26.12.2024, 00:01
Dar diploma de bac a găsit-o?
Chircutz 26.12.2024, 00:14
Minți cu nerușinare, le-ai scos după ce a apărut scandalul! Tu și alte janghine politic e ca tine m-ați făcut să-mi fie rușine că sunt român! Du-te și mituiește și liceul ăla amărât pe care zici că l-ai absolvit poate-ți dau și o diplomă de bacalaureat antedatată. Țară de lichele, țară de secături!....
lilofan 26.12.2024, 00:26
Dacă nu se pot identifica serie/număr factură in mod sigur sunt falsuri. Așteptăm reacția DNA. Altfel... Ne minte... Frumos.
codo 26.12.2024, 01:18
Aia e publicare?! A fluturat niște hârtii. Daca am avea un minister public serios, ar exista și o anchetă în cadrul căreia castorul ar preda niște hârtii și s-ar verifica autenticitatea lor. Dar deocamdată avem doar caterincă pe TikTok.
ElenaS 26.12.2024, 02:26
Da. Sigur. Pt dl prim ministru se pot "confectiona" si dupa. Daca le avea, nu mintea ca nu s a dus. Poate sa arare si 1000 de facturi, nu l crede nimeni!
1 2 3 4 ›
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.