Formatul are un conţinut absolut distinct faţă de toate celelalte reality-show-uri şi se clădeşte în jurul unei singure întrebări care va oferi o nouă abordare a relaţiilor de parteneriat: „poti fi martor/martoră de cununie al fostei/a fostului soţii/soț?
Pentru a răspunde la această întrebare dificilă vor intra în competiţie 7 foste cupluri care vor concura pentru a câştiga un nou partener de viaţă, dar şi pentru a accede la Marele Premiu care va fi foarte consistent.
Cei care nu vor reuşi să între în posesia Marelui Premiu, vor beneficia, urmare a participării la această competiţie a vieţii, de un câştig deloc neglijabil.
Cele 14 persoane vor locui o perioadă într-o casă supravegheată de camerele de luat vederi 7 zile/săptămână timp de 24 ore/zi şi fiecare va încerca să-şi găsească un partener, exceptându-l pe fostul soţ.
Producătorul este compania Sinevizyon Tv Production, aceeasi care a adus în casele românilor renumitul reality-show matrimonial ”Noră pentru mama”, care va continua cu un nou sezon în această toamnă.
Pe de altă parte, Kanal D a anunțat oficial că emisiunea ”Noră pentru mama” nu va mai continua la postul tv amintit. ”Nu știm nimic despre formatul reality-show-ului ”My ex is my witness”, au declarat surse din cadrul televiziunii. Gabriela Cristea va începe din toamnă o altă emisiune la Kanal D.
Mai mult, emisiunea ”Te vreau lângă mine” prezentată de Niculina Stoican va ieși din orgada Sinevizyon și va intra în ograda Kanal D.

Vezi subiectele la matematică de la Bac 2026 și subiectele la istorie de la Bacalaureat!

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.