Mergi direct la conținut »
DONEAZĂ ȘI SUSȚINE REDACȚIA
29 sept. 2022 Știri România Libertatea > Ştiri > Știri România

Ce avere lasă în urmă Alexandru Arșinel. În 2020 avea 12 depozite bancare, 3 case, un apartament și 4 terenuri

« Înapoi la articol

Comentarii (4)

User șters   •   30.09.2022, 15:21

Revoluționar, ăsta???! Hai că sunteți haioși! Păi ăsta a dus-o ca-n povești în timpul comuniștilor, cine ieșea din țară atunci în Occident sau peste ocean? Numai ai lor, cântătorii de ode, securiștii, turnătorii! A fost un mediocru și un profitor! Mare actor auzi! Halal!

Schcooby   •   29.09.2022, 22:22

Buna seara, Condoleante pentru decesul artistului. In cadrul acestui articol am gasit o informatie interesanta: 10.800 de lei – o indemnizaţie handicap grad 2 pentru că îngrijirea soţiei bolnave. Ar fi util daca ati merge pe acest fir. Mama mea care are tot gradul 2 (Accentuat) primeste pe luna 300 ron. Este de verificat cum de lua artistul 900 ron/luna? O seara buna, Marius

    cr_portal   •   30.09.2022, 04:20

    Schcooby   •  29.09.2022, 22:22

    Buna seara, Condoleante pentru decesul artistului. In cadrul acestui articol am gasit o informatie interesanta: 10.800 de lei – o indemnizaţie handicap grad 2 pentru că îngrijirea soţiei bolnave. Ar fi util daca ati merge pe acest fir. Mama mea care are tot gradul 2 (Accentuat) primeste pe luna 300 ron. Este de verificat cum de lua artistul 900 ron/luna? O seara buna, Marius

    Aia era indemnizația pe care o primea el că însoțitor, pensia de handicap (care nu e precizată) o primea nevastă-sa, nu știm în ce cuantum. Mama dvs. are însoțitor?

      Schcooby   •   30.09.2022, 10:04

      cr_portal   •  30.09.2022, 04:20

      Aia era indemnizația pe care o primea el că însoțitor, pensia de handicap (care nu e precizată) o primea nevastă-sa, nu știm în ce cuantum. Mama dvs. are însoțitor?

      Buna ziua, Nu are insotitor, dar are tot acelasi grad de handicap (2 avansat). Si i s-a comunicat ca nu are nevoie de insotitor. O zi buna