| Divertisment | Stiri Mondene

Imagini cu casa de la țară în care locuiește Carmen Tănase. S-a mutat din București într-un sat de lângă Târgoviște, unde are vilă cu grădină

« Înapoi la articol

Comentarii (6)
Avatar comentarii

Lascarus 03.03.2024, 21:28

Ce chestie! Dupa mintea " ziaristilor" vila poate fi o chestie cu " n" etaje si cu o curte de 200 mp betonata. Vila vine din latina si nu inseamna ceea ce am scris mai sus. Musai sa aiba gradina.

Avatar comentarii

tinca 03.03.2024, 23:39

Sa o locuiască sănătoasă și sase bucure de ea!

Avatar comentarii

Irinel 04.03.2024, 08:24

Ii doresc multa sanatate !Imi place de ea.

Avatar comentarii

Aura1 04.03.2024, 12:40

Multă sănătate și să se bucure de căsuță, merită..

Avatar comentarii

Razboinic 04.03.2024, 15:22

Pacat, asta nu trebuia acum. Copii cer ceva dar nu se implica. Sa faci o naveta acum este foarte greu și obositor. Nu te bucuri nici de tara dar nici de oras. O iubesc pe Carmen Tănase, o stimez dar îmi pare rău dacă a luat hotărârea doar de dragul copilului. Copii sunt totul pentru noi motivația zilei de mâine, dar ei nu cunosc nevoile părinților mai ales cele spirituale și își vad liniștiți de viata lor cum este și normal. Hotărârile trebuiesc luate doar fin perspectiva celor în vârstă care nu își mai pot acoperi nevoile.

Avatar comentarii

Marica13 04.03.2024, 17:35

Foarte bine multă sănătate și fericire

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.