Deci trece pe fata la alianta cu aur!! Le e frica ca ei nu vor beneficia de cresterea in sondaje dupa ce inca cateva drone rusesti vor cadea pe blocuri romanesti! Pe \"sursele\"lor au aflat ca aur a crescut cu 10 procente dupa drona din Galati...
In ultimii ani , peste 5 ani, PNL a avut fraiele puterii mult mai mult decat PSD. Siti cati prim ministri si cati ministri de finante PNListi am avut. Si au totusi tupeul sa declare ca am ajuns in situatia asta datorita altora. Nu domnilor PNListi. Din cauza majoritar a voastra suntem aici. Niste prosti ingamfati asociati cu USR alti prosti cu diplome frecvent imaginare
Ăștia nu sunt ăia de au luat și rezerva strategică a țării? Ăla care zicea că își tatuează că nu creste TVA și a plecat și i-a lăsat pe alții să îl crească de la ce partid era? Nu sunt ăștia la putere de 35 de ani, de când s-a depopulat tara pe timp de pace mai rău că pe timp de război!? După ce l-au terminat pe ceașcă, nu sunt regimul care ne termina pe noi!?
In ultimii ani , peste 5 ani, PNL a avut fraiele puterii mult mai mult decat PSD. Siti cati prim ministri si cati ministri de finante PNListi am avut. Si au totusi tupeul sa declare ca am ajuns in situatia asta datorita altora. Nu domnilor PNListi. Din cauza majoritar a voastra suntem aici. Niste prosti ingamfati asociati cu USR alti prosti cu diplome frecvent imaginare
Da așa este, numai că PSD a folosit PNL și la considerat ca un breloc cum spune Bolojan, în toți acești ani PSD a condus iar PNL a executat, acum papagalul de grindeanu credea că merge așa mai departe și l-a convins și pe președinte că așa scapă de Bolojan, jalnică prestație de la amândoi!
In ultimii ani , peste 5 ani, PNL a avut fraiele puterii mult mai mult decat PSD. Siti cati prim ministri si cati ministri de finante PNListi am avut. Si au totusi tupeul sa declare ca am ajuns in situatia asta datorita altora. Nu domnilor PNListi. Din cauza majoritar a voastra suntem aici. Niste prosti ingamfati asociati cu USR alti prosti cu diplome frecvent imaginare
Vrea guvern solid, aur psd este foarte solid, grindeanu și președintele să nu supere la Bolojan să lingă la Nicușor pentru interesul național, trebuia să se gândească înainte de moțiune!!
Decizia luată de PSD despre noul Guvern, după ce o dronă rusească s-a prăbușit pe un bloc din Galați. PNL: „Au îngenuncheat în fața Moscovei”
« Înapoi la articol
PetruDoru 29.05.2026, 15:44
Atat PSD cat si RUSII Au ramas PORCJ!
duculetm 29.05.2026, 16:40
Deci trece pe fata la alianta cu aur!! Le e frica ca ei nu vor beneficia de cresterea in sondaje dupa ce inca cateva drone rusesti vor cadea pe blocuri romanesti! Pe \"sursele\"lor au aflat ca aur a crescut cu 10 procente dupa drona din Galati...
viorel57 29.05.2026, 22:42
In ultimii ani , peste 5 ani, PNL a avut fraiele puterii mult mai mult decat PSD. Siti cati prim ministri si cati ministri de finante PNListi am avut. Si au totusi tupeul sa declare ca am ajuns in situatia asta datorita altora. Nu domnilor PNListi. Din cauza majoritar a voastra suntem aici. Niste prosti ingamfati asociati cu USR alti prosti cu diplome frecvent imaginare
Emilee 30.05.2026, 08:57
Tara va merge foarte bine tara PSD.
Nerasist 30.05.2026, 19:07
Ăștia nu sunt ăia de au luat și rezerva strategică a țării? Ăla care zicea că își tatuează că nu creste TVA și a plecat și i-a lăsat pe alții să îl crească de la ce partid era? Nu sunt ăștia la putere de 35 de ani, de când s-a depopulat tara pe timp de pace mai rău că pe timp de război!? După ce l-au terminat pe ceașcă, nu sunt regimul care ne termina pe noi!?
csaba 31.05.2026, 14:21
viorel57 • 29.05.2026, 19:42
In ultimii ani , peste 5 ani, PNL a avut fraiele puterii mult mai mult decat PSD. Siti cati prim ministri si cati ministri de finante PNListi am avut. Si au totusi tupeul sa declare ca am ajuns in situatia asta datorita altora. Nu domnilor PNListi. Din cauza majoritar a voastra suntem aici. Niste prosti ingamfati asociati cu USR alti prosti cu diplome frecvent imaginare
Da așa este, numai că PSD a folosit PNL și la considerat ca un breloc cum spune Bolojan, în toți acești ani PSD a condus iar PNL a executat, acum papagalul de grindeanu credea că merge așa mai departe și l-a convins și pe președinte că așa scapă de Bolojan, jalnică prestație de la amândoi!
csaba 31.05.2026, 14:24
viorel57 • 29.05.2026, 19:42
In ultimii ani , peste 5 ani, PNL a avut fraiele puterii mult mai mult decat PSD. Siti cati prim ministri si cati ministri de finante PNListi am avut. Si au totusi tupeul sa declare ca am ajuns in situatia asta datorita altora. Nu domnilor PNListi. Din cauza majoritar a voastra suntem aici. Niste prosti ingamfati asociati cu USR alti prosti cu diplome frecvent imaginare
Vrea guvern solid, aur psd este foarte solid, grindeanu și președintele să nu supere la Bolojan să lingă la Nicușor pentru interesul național, trebuia să se gândească înainte de moțiune!!
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.