| Ştiri | Știri România

LIVE TEXT: Zeci de mii de oameni la protestul organizat de AUR în București. Mai mulți protestatari aveau asupra lor cuţite, bricege și substanţe interzise

« Înapoi la articol

Comentarii (13)
Avatar comentarii

Tinel.strat 13.01.2025, 00:43

hai ma ce draq, adusi cu autocarele cum facea PSD-ul acum 20 de ani...rusine ca ne credeti asa prosi sa punem botul la vrajeala voastra!!!!!!!!!!!!!

Avatar comentarii

CamelianPropinatiu 13.01.2025, 01:40

Greu de lămurit câți au fost.

Avatar comentarii

ahpux 13.01.2025, 12:08

ankadumitriu   •  12.01.2025, 18:00

La protestul acesta se vede mizeria umana, toti bodegari si puscariasi au marsaluit intr-un sir sinistru de dezinformare si spalare crunta pe bruma aia de creier.

se vede de la o posta ca probabil sunteti rau intentionata prin acest comentariu. nu ai cum sa spui despre zeci de mii de oameni ca sunt : bodegari si puscariasi doar pentru ca nu iti impartasesc opinia politica ! iar faptul ca ca scrieti numele cu K si probabil folositi si 'tze' 'tza' spune foarte multe si despre nivelul dv de intelect.fiti mai buna doamna pentru ca nu costa nimic !

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.