Ce nu inteleg postacii...Daca la inceputul agresiunii ruse, oamenii au fost alaturi de H0...Ucraina, simpatizand cu ei si dorind sa ii ajute, in timp, datorita atitudinii lor sfidatoare au ajuns sa fie detestati intr-o proportie covarsitoare. Comportamentul de cersetor tupeist a lui Zelenki nu a facut decat sa atraga, daca nu ura, cel putin o mare idiferenta. Continuand asa, tot mai multi, vor dori, doresc, victoria Rusiei numai sa scape de acesti corupti cu atitudini de stapani.
Democratia e asa dupa o guvernare care preseaza pe anumite idei aliante , politici economice si externe .Dup ce sprijina un partid un timp , populatia intimpina si neajunsuri , mai ales la timpurile acestea , si isi schimba preferintele . Amintiti va ca inca de mai bine de un an in Slovacia au fost mitinguri uriase anti razboi . Sondajele pot fi coafate , dar acele mitinguri anuntau practic acest rezultat la alegeri . Si asta e minunat cu democratia , acolo unde functioneaza , schimba directia
Asta e democratia si Ciolacu sa ia seama : in ciuda cenzurii populatia Romaniei e covarsitor impotriva razboiului .Slovacii a votat conform cu demonstratiile de mai bine de un an . Traiasca pacea si democratia ! Care e partidul romanesc pro pace ?
Ca sa vezi ce-i și cu„democrația” impusa din afara și„pazita”tot din afara!In Grecia a câștigat alianța SYRYZA-cica procomunista(pe atunci Putin era pupat in bot de occidentali-care-i...papau tot)!Dar...nu s-a intâmplat nimic(dupa un șantaj cu bagarea Greciei in incapacitate de plați)!In Italia au câștigat„suveraniștii!Dar...nu s-a intâmplat nimic,guvernul italian fiind la fel de docil ca cel al României!Iar in Slovacia?!Va fi la fel!
CEDO mai are puțin și va obliga Biserica să oficieze căsătorii între persoane de același sex. Nu este exclus ca acestea să afirme că cred în Dumnezeu. Rușinică CEDO!!!!
O, da! Ce ai vrea tu asta. Stai linistit, ca Ucraina va fi sustinuta in continuare, spre disperarea ta.
Partidul lui Robert Fico, candidat pro-rus cu discurs antioccidental, a câștigat alegerile din Slovacia
« Înapoi la articol
DMV75 01.10.2023, 16:01
Ce nu inteleg postacii...Daca la inceputul agresiunii ruse, oamenii au fost alaturi de H0...Ucraina, simpatizand cu ei si dorind sa ii ajute, in timp, datorita atitudinii lor sfidatoare au ajuns sa fie detestati intr-o proportie covarsitoare. Comportamentul de cersetor tupeist a lui Zelenki nu a facut decat sa atraga, daca nu ura, cel putin o mare idiferenta. Continuand asa, tot mai multi, vor dori, doresc, victoria Rusiei numai sa scape de acesti corupti cu atitudini de stapani.
Elenuca 01.10.2023, 17:11
Democratia e asa dupa o guvernare care preseaza pe anumite idei aliante , politici economice si externe .Dup ce sprijina un partid un timp , populatia intimpina si neajunsuri , mai ales la timpurile acestea , si isi schimba preferintele . Amintiti va ca inca de mai bine de un an in Slovacia au fost mitinguri uriase anti razboi . Sondajele pot fi coafate , dar acele mitinguri anuntau practic acest rezultat la alegeri . Si asta e minunat cu democratia , acolo unde functioneaza , schimba directia
Elenuca 01.10.2023, 17:16
Asta e democratia si Ciolacu sa ia seama : in ciuda cenzurii populatia Romaniei e covarsitor impotriva razboiului .Slovacii a votat conform cu demonstratiile de mai bine de un an . Traiasca pacea si democratia ! Care e partidul romanesc pro pace ?
.ZORRO. 01.10.2023, 20:23
ssLazio • 26.09.2023, 16:15
Astia din ministerul apararii au constatat ca nu au tasta F35 la laptop si de-aia cumpara.
Despre ce tov. vorbesti, mai Costel?
Abiatar 01.10.2023, 20:36
Mai exista cateva enclave rusesesti in europa :(((
parpalache 01.10.2023, 22:13
Ca sa vezi ce-i și cu„democrația” impusa din afara și„pazita”tot din afara!In Grecia a câștigat alianța SYRYZA-cica procomunista(pe atunci Putin era pupat in bot de occidentali-care-i...papau tot)!Dar...nu s-a intâmplat nimic(dupa un șantaj cu bagarea Greciei in incapacitate de plați)!In Italia au câștigat„suveraniștii!Dar...nu s-a intâmplat nimic,guvernul italian fiind la fel de docil ca cel al României!Iar in Slovacia?!Va fi la fel!
VolodimirZelenski 01.10.2023, 23:20
Irinel • 27.09.2023, 06:14
Hai Romania!Hai Fetelor! Pe27 oct.sa aveti BAFTA!
Exact. Pentru ca democratia nu inseamna extrema dreapta si nationalism prost inteles.
VolodimirZelenski 01.10.2023, 23:21
bituca • 26.09.2023, 19:23
Dupa o mica pauza sigur o sa revina in televiziune.
Toate partidele, mai putin AUR. Numai ca nu poti sa vrei pace cu orice pret. Hitler si Churchill stiu de ce.
VolodimirZelenski 01.10.2023, 23:23
bituca • 26.09.2023, 19:19
Mai bine separati daca nu se mai inteleg.
Populatia si Slovacia vor sustine Ucraina in continuare. Slava Ukraina!
VolodimirZelenski 01.10.2023, 23:23
golesco • 26.09.2023, 18:20
CEDO mai are puțin și va obliga Biserica să oficieze căsătorii între persoane de același sex. Nu este exclus ca acestea să afirme că cred în Dumnezeu. Rușinică CEDO!!!!
O, da! Ce ai vrea tu asta. Stai linistit, ca Ucraina va fi sustinuta in continuare, spre disperarea ta.
‹ 1 2 3 4 5 ›
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.