De fiecare dată însă, paparazzii sunt pe urmele lor și le urmăresc fiecare mișcare. Așa s-a întâmplat și luni, când Prince, Paris și Blanket, alături de verișorii lor, au mers la cinematograf și apoi la shopping. Deși s-au învățat să fie urmăriți și pozați la fiecare pas, copiii lui Michael nu se prea bucură când dau ochii cu fotografii și, fie îi ignoră, fie se trâmbă la ei.
Degeaba însă, aceștia continuă să îi urmărească și să câștige o pâine în fiecare zi, chiar dacă Prince, Paris și Blanket nu fac nimic neobișnuit. E suficient că sunt copiii lui Michael Jackson.
Foto: Northfoto
 
 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.