| Ştiri | Știri România

România TV, obligată să-i plătească 10.000 de euro Emiliei Șercan, pentru linșajul de după dezvăluirea plagiatul lui Nicolae Ciucă

« Înapoi la articol

Comentarii (16)
Avatar comentarii

Richardxyz13 26.02.2024, 21:59

Femeia asta merita toți banii.

Avatar comentarii

unfake 26.02.2024, 23:09

Are de unde plati Romania TV, are grija PNL-ul sa le umple pusculita, sa fie la nevoie. Din banii nostri, pana la urma, dar cui ii pasa ?

Avatar comentarii

Realist2023 26.02.2024, 23:13

O reparatie morala dar cu o suma modica, merita de 10 ori mai mult, fie si prin prisma castigurilor tv din publicitate ...

Avatar comentarii

Sfantul_Cuvios_Pafnutie 26.02.2024, 23:17

România TV acuză pe cineva că a vrut să destabilizeze ţara în favoarea Rusiei? De ce, se tem de concurenţă?

Avatar comentarii

nasty1 27.02.2024, 00:02

Din pacate, despagubirile astea le vom plati tot noi, indirect, pentru ca RTV incaseaza milioane de euro, din bani publici, de la PSD si PNL, pentru propaganda.

Avatar comentarii

BenBen 27.02.2024, 02:03

Putin,fffff putin.E bine ca nu au ascuns adevarul rezpect mare procurori judecatori.Ne doare sufletul ca in continuare copii nostri o sa invete "furi ai'nu,nu"Doamna drag sunteti un erou,multumim.

Avatar comentarii

Belami 27.02.2024, 09:04

RESPECT DOAMNA EMILIA!! dumneavoastră ii dovediți mereu și el încasează pensie specială!! Nu a scris el lucrarea@! Rupe limba Română cind deschide gura!! Fără ă nu se poate! Doctor luci stie!!! Halal conducatori

Avatar comentarii

Dymy 27.02.2024, 10:47

Vad ca lucreaza trolii la greu cu votu' pe-aici.

Avatar comentarii

Misu1950 27.02.2024, 11:10

ciobanudorin_2006   •  03.07.2024, 09:09

Dacă ar invata și fotbaliștii din "învățăturile " lui Edi atât cât știe și el ma refer la vorbe fiindcă fotbal a fost mediocru....ar fi ceva.

PNL-ul umple pusculita la digi, aici sunt sobolanii de la psd si haur!

Avatar comentarii

radutatii 27.02.2024, 11:17

CRH_RO   •  03.07.2024, 11:16

Oare de ce nimeni nu intreaba poporul ucrainean ce isi doreste, de ce nu se face un referendum in acest sens? De ce SUA dicteaza ce ar trebui sa faca ucraina si nato? Care este valoarea armelor vandute de sua de cand a inceput acest razboi?

Nu, de fapt acești bani SE INTORC LA NOI, este adevărat că indirect. Dar sunt convins că vor fi foarte bine folosiți de către Emilia Șerban, tot în folosul nostru și al democrației. Ar fi fost excelent că suma sa fi fost de 10 ori mai mare.

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.