Poate odată și odată, se vor tăia și indemnizațiile și toate celelalte sume pe care un parlamentar le primește, pentru chiulul de la munca.
Dar pana atunci, ei, smecherii sunt cuplați solid la banii publici la care cotizează plebea.
Nesimțirea este atât de mare pe acolo incat de aproape, nici nu poate fi văzută.
Nu-i interesează pe bandiții PSD, PNL, UDMR datoria țării, lor să le meargă bine pe moment. Când țara va da faliment poate vor fi alții să răspundă sau chiar dacă vor fi tot ei, nu vor răspunde.
IMAGINEA ZILEI în Parlament. Câți senatori au fost în plen când ministrul de finanțe a venit să vorbească despre credite și datoria României
« Înapoi la articol
pikpik 08.03.2023, 19:02
Ei isi iau salariile imense +pensiile speciale etc., dupå ei potopul, fraierii plåtesc imprumuturile tårii
Mirciulica 08.03.2023, 23:25
Poate odată și odată, se vor tăia și indemnizațiile și toate celelalte sume pe care un parlamentar le primește, pentru chiulul de la munca. Dar pana atunci, ei, smecherii sunt cuplați solid la banii publici la care cotizează plebea. Nesimțirea este atât de mare pe acolo incat de aproape, nici nu poate fi văzută.
mrc.inl 09.03.2023, 11:13
Nu-i interesează pe bandiții PSD, PNL, UDMR datoria țării, lor să le meargă bine pe moment. Când țara va da faliment poate vor fi alții să răspundă sau chiar dacă vor fi tot ei, nu vor răspunde.
ghitag 09.03.2023, 11:30
normal fac imprumuturi,pentru a avea ce FURA,apoi D-zeu cu mila,trag PROSTII,sa le achite.Niste scursuri
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.