| Ştiri | Știri Externe

LIVETEXT Război în Ucraina, ziua 507 | Aviația ucraineană, 13 lovituri în zonele de concentrare ale forțelor ruse

« Înapoi la articol

Comentarii (28)
Avatar comentarii

VolodimirZelenski 15.07.2023, 21:43

LauraB123   •  09.07.2023, 12:40

Nu mai primise de mult atenție și ce metoda mai buna decât un scandal în familie făcut public?

Vladimir Vladimirovici-Irak nu le-a avut niciodata.

Avatar comentarii

VolodimirZelenski 15.07.2023, 21:47

asdqaz   •  09.07.2023, 11:23

interesanta lege

Stocuri de vodka.

Avatar comentarii

laurlaur2180 15.07.2023, 22:25

Slava Ucraina!

Avatar comentarii

vudejea 15.07.2023, 23:13

Mai ce naiba…Cica nu avanseaza prea rapid, auzi…Pe twitter, pe tik-tok, pe facebook, pe net, toate hartile inclusiv liveaumap a spalatoriei britanice releva ca Ucraina e in defensiva , in aparare pe toata linia frontului !!! Ce contraofensiva ucraineana cand ei se apara prin adaposturi subterane si tot pierd teren? Ce naiba bah, nu mai aveti asa chiar nicio urma de bun simt? Voi dati stiri sau *** minciuni? Hap-hap fac unii pe aici fara sa stie alte stiri :)) E exact cum ar trage pe nas si refuza realitatea, le place in lumea lor imaginara...Nu-i treaba mea sa va dezmeticesc, ramaneti acolo :))

Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor

Avatar comentarii

VolodimirZelenski 16.07.2023, 02:02

VolodimirZelenski   •  10.07.2023, 07:28

Te inseli.

Măi ***, iar citești harta invers!

Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor

Avatar comentarii

floris 16.07.2023, 03:03

VolodimirZelenski   •  10.07.2023, 07:28

Te inseli.

pana la urma ai sa te trezesti si tu la realitate , dar se spune cu cat mai prost cu atat mai tarziu !!!!

Avatar comentarii

vudejea 16.07.2023, 11:19

Haideti bah sa ne facem un forum al nostru de discutii sa ne dam unii la altii stiri, dar stiri adevarate pro si contra cu filmari, cu locatii, cu date certe nu aiureli.Pe de o parte, Libertatea se aliniaza si ea la media vestica, firesc dar zau ca-i cu zile in urma si exagereaza, adica media vestica mai da si chestii dureroase rau or pe aici numai palavrageli si la stiri si la comentarii.Exact asta-i trendul, ca "o sa faca", "o sa dreaga","o sa", o sa...Ce "o sa" cand se intampla lucruri de te doare mintea si-s trecute sub tacere de media clasica...Pai ma astept sa citesc stiri accesand or gasesc chestii vechi de multe zile, uitate efectiv...Ce naiba, ca au ce stiri sa dea...Nu de nevorbit scriu eu aici, chiar mi-ar placea sa facem un forum cu schimb de stiri adevarate, de top, de toate felurile, de la materie organica pe Marte la inteligenta artificiala, genetica si reversul imbatranirii ce ziceau astia c-au descoperit cert acum la Harvard...Pentru razboiul din Ucraina sunt suficiente cateva canale accesibile publicului pe twitter cum e de exemplu rybar, foarte actual si sincer nu vise de ce o sa fie or ce a fost..Astia de bateti la rusi cu gura sa vedeti exact cum sta treaba, boom-uri pana la cer, hectare intregi cu ucraineni si tehnica militara arzand, mormane de cadavre sa va saturati de razboi si moarte si ce mai bat ucrainenii pe rusi.Sunt imbranciti bietii oameni spre moarte ca vitele la abator, pentru ce? "Feriti-va de profetii mincinosi, lupi in haine de oaie"

Avatar comentarii

Gabi1975. 16.07.2023, 14:40

Bravo Ucraina.

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.