| Ştiri | Politică

Anchetă a Parchetului European la Câmpulung, legată de fonduri obținute ilegal. Lasconi acuză PSD că o discreditează: „Nu am nimic de ascuns”

« Înapoi la articol

Comentarii (12)
Avatar comentarii

luter 08.09.2024, 12:11

inca de la anuntul ca LASCONI v-a candida ,am zi ca sistemul *** +*** din kiseleff ,v-a arunca cu laturi ,pe cei care trec linia lor ROSIE sa le ia cascavalul din cioc.si uite asa lumea [poporul] vede cum *** ies din calculul de a fi votati masiv .

Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor

Avatar comentarii

sormar 10.09.2024, 13:33

Mulţi citesc, puţini pricep: parchetul european a fost sesizat de o persoană privată. Adică cineva, oare cine o fi..., a reclamat chiar acum (surpriză, de ce oare acum şi nu mai demult) cele două firme, nu primăria. Iar de aici până la doamna Lasconi e drum lung, dar e foarte uşor pentru unii să arunce acum cu anatema: toţi sunt la fel. Filmul ăsta a mai rulat mai demult, cu Barna în rol principal, atunci când începuse să le dea fiori celor din spatele lui Klauss. Doar că acum e niţel diferit: se pare că că doamna are mai mult şânge în instalaţie decât Barna sau poate că doamna nu are scheleţi prin dulap, ca amintitul domn.

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.