| Ştiri | Știri Externe

Partidul lui Putin le-a ordonat parlamentarilor să se abțină „de la orice comentariu” despre moartea lui Navalnîi, scrie presa rusă

« Înapoi la articol

Comentarii (7)
Avatar comentarii

Richardxyz13 16.02.2024, 20:13

Libertatea, Assange este in viața si a ajuns asa pt democratia noastră. Despre el de ce nu va bateri capul? Sau devine subiect doar dupa ce moare? A murit un rus, care era rasist, care are un trecut colorat si aţâțător, ci declarații urâte la adresa musulmanilor si al asiaticilor. Acum îl faceți erou. Citiți W.P. sau alte cotidiane, sa vedeți cine a fost navalny cu adevărat.

Avatar comentarii

Realist2023 16.02.2024, 20:13

Ordinul era foarte succint si continea un singur cuvant ingrosat: MUCLES !

Avatar comentarii

danutcornel 16.02.2024, 20:22

a fost omorat navalnai nu ca a murit si va veni randul lui putina sa fie omorat

Avatar comentarii

Vasycool1976 16.02.2024, 20:51

Mișto cind spune că a informat Kremlinul de situația din penitenciar,chiar mă și gândesc cum a fost mesajul,tavariși președinte, ordinul a fost executat

Avatar comentarii

Sfantul_Cuvios_Pafnutie 16.02.2024, 23:01

Adrian014   •  15.06.2024, 06:46

Foarte bine la horoscop Capricorn

Ia zi, câte tentative de asasinat asupra lui Assange au avut loc? Câte articole s-au scris în presa occidentală în care îl apărau sau chiar lăudau pe Assange și câți dintre autorii lor au căzut de la etaj? Ce se întâmplă în Occident dacă ieşi pe stradă cu o pancartă cu Assange şi ce se întâmplă în Rusia dacă faci asta cu o poză cu Navalnîi?

Avatar comentarii

Aura1 17.02.2024, 09:10

Interesant cu Putin reușește să controleze o țară întreagă...beznă totală în rândul cetățenilor...

Avatar comentarii

Alex.59 17.02.2024, 15:31

Operațiunea "PUMUL ÎN GURĂ" e într-o continuă desfășurare..! ????

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.