« Înapoi la articol
mariussorin75 11.01.2024, 11:35
o sa fie si acolo vara cat de curand..
dabaca2020 11.01.2024, 18:48
Daca , fenomenul incalzirii globale nu se va opri ,peste ani ,aceste valori cu minus ,ar putea sa fie cu + ,
simona1996 12.01.2024, 12:25
Noi ne plângem pe Facebook la -2 °C . Ar trebui sa fie o lecție pentru noi .
Smochin31 16.01.2024, 10:53
Te și surprinde existența unor astfel de temperaturi.
gigip64 20.02.2024, 10:30
Articol interesant și o nouă viziune asupra încălzirii globale.
Catalyna35 12.03.2024, 20:25
Foarte interesant ?? mulțumim pentru informații ?
jeky 23.04.2024, 10:37
Cred că îți înghețată sângele în vene la temperatura aia
Peugeot307 10.06.2024, 13:15
Felicitări pentru articol
XShadowX 23.06.2024, 13:24
imaginati-va viata oamenilor acolo (unde e cazul)...
jeky 21.07.2024, 12:22
Cum pot trăi la temperatura aia....
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.
Cele mai friguroase locuri de pe Pământ
« Înapoi la articol
mariussorin75 11.01.2024, 11:35
o sa fie si acolo vara cat de curand..
dabaca2020 11.01.2024, 18:48
Daca , fenomenul incalzirii globale nu se va opri ,peste ani ,aceste valori cu minus ,ar putea sa fie cu + ,
simona1996 12.01.2024, 12:25
Noi ne plângem pe Facebook la -2 °C . Ar trebui sa fie o lecție pentru noi .
Smochin31 16.01.2024, 10:53
Te și surprinde existența unor astfel de temperaturi.
gigip64 20.02.2024, 10:30
Articol interesant și o nouă viziune asupra încălzirii globale.
Catalyna35 12.03.2024, 20:25
Foarte interesant ?? mulțumim pentru informații ?
jeky 23.04.2024, 10:37
Cred că îți înghețată sângele în vene la temperatura aia
Peugeot307 10.06.2024, 13:15
Felicitări pentru articol
XShadowX 23.06.2024, 13:24
imaginati-va viata oamenilor acolo (unde e cazul)...
jeky 21.07.2024, 12:22
Cum pot trăi la temperatura aia....
‹ 1 2 3 4 ›
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.