| Opinii

Instituția pisicii la români (cum să nu-ți placă România?)

« Înapoi la articol

Comentarii (4)
Avatar comentarii

Profesore 20.05.2026, 11:50

Bun articol🥳Tolu pe chiorul și drumul la namoloasa. Un pesimist e un optimist bine informat.

Avatar comentarii

LiliMoran 20.05.2026, 12:25

In curând vom avea și a calului - instituție, desigur, la ce v-ați gândit ?

Avatar comentarii

Gringo84 20.05.2026, 17:52

Se caută un premier tehnocrat pentru ca simulacrul de organizare politică din România să inițieze furtul alegerilor viitoare.Pas cu pas ipocrizia deștepților și combinațiilor românești se va autoconvinge că singurii vinovați pentru falimentul națiunii sunt cei care l-au votat pe Călin Georgescu.Am inițiat un pariu cu dumneavoastră acum mai bine de un an...despre deznodământul procesului mediatic antiGeorgescu...drept fapta nu există...s-ar putea să-l câștig!

Avatar comentarii

BugetaruAmarat 22.05.2026, 08:59

Măi Andrei, dacă-ți zic că totul e patronat și cu ordin de la Europa, o să zici că-s conspirationist și o să mă trimiți și tu la Moscova. Pe vremea mea sărea coana Europa pentru orice *** în ajutorul ostracizaților, acu e prima care pune batista pe țambal. După ce că aveam noi secole ***ărnicii, furăciuni și sărăcie, acu jupâneasa le încurajează direct și nemijlocit! Asa că, stai liniștit, nu poate fi decât mai rău! PS. Iar ai început să nu-l mai citești pe Rogozanu! 🤣

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.