Călin Georgescu va cere reintroducerea serviciului militar obligatoriu, dacă devine președintele României: „Înnobilează tinerii, reface cultul onoarei și demnității”
Vrajală sorosistă globalistă usristă ieftină și expirată?!! Nu mai dezinformați, lăsați Românii să voteze așa cum consideră!!!
Pai a declarat nen'tu la TVR, lui Adelin Petrisor, stii sa citesti articolul de mai sus? Ce "dezinformare"?? Nea tiktok a zis ca vrea "armata obligatorie" pentru tinerii romani.
Pai in care unitati militare? Majoritatea sunt desființate, comisariatele la fel. Pe ce tehnica,ca nici PM uri nu mai avem. Si apoi cu ce tineri,ca astia nici sa fuga dupa autob
Poate să ceară și clauza națiunii celei mai favorizate, e totuna. Mai degrabă intră județul Vaslui în G8, decât noi, fără vize, în America. Beizadelele, fie filo-sovietice, fie occidentale vor lupta cum știu ei mai bine: linii și iarbă în cluburi sau intreceri ilegale cu mașini. Fast and furious, nu crucișătorul Potemkin.
Nu ne trebuie armata. Avem umbrela NATO. !!!
Problema este ca nu avem comanda NATO si daca umbrela nu se dechide suntem in valea plangerii. Pacat ca cei dintre noi care acum sustin umbrela, vor fi fost plecati de mult in adaposturi straine.
Călin Georgescu va cere reintroducerea serviciului militar obligatoriu, dacă devine președintele României: „Înnobilează tinerii, reface cultul onoarei și demnității”
« Înapoi la articol
luisharcsa 27.11.2024, 00:14
Acum sincer, o fi avand el bube la cap, dar nu ar strica un pic de disciplina la tineretul manelizat, mai alest ptr etnia aia speciala.
proprietarypoet 27.11.2024, 00:43
nautilus • 26.11.2024, 21:40
Vrajală sorosistă globalistă usristă ieftină și expirată?!! Nu mai dezinformați, lăsați Românii să voteze așa cum consideră!!!
Pai a declarat nen'tu la TVR, lui Adelin Petrisor, stii sa citesti articolul de mai sus? Ce "dezinformare"?? Nea tiktok a zis ca vrea "armata obligatorie" pentru tinerii romani.
GoguDemagogu 27.11.2024, 00:44
Realist2023 • 26.11.2024, 18:09
Pai asta nu era cu "pacea" ??? Acu' ne ia cu arcanul la armata ???
Va fi Armata Păcii, care îl va întâmpina pe Isus când va reveni pe pământ! E simplu ca bună ziua! Noapte buna!
Mihaita_._ 27.11.2024, 00:51
Pai in care unitati militare? Majoritatea sunt desființate, comisariatele la fel. Pe ce tehnica,ca nici PM uri nu mai avem. Si apoi cu ce tineri,ca astia nici sa fuga dupa autob
DoarDiviziaB 27.11.2024, 00:55
Cât mă bucur că tinerii l-au votat cel mai mult. Hai in armata sa va înnobilați.
Sfantul__Cuvios_Pafnutie 27.11.2024, 03:17
nautilus • 26.11.2024, 21:40
Vrajală sorosistă globalistă usristă ieftină și expirată?!! Nu mai dezinformați, lăsați Românii să voteze așa cum consideră!!!
Păi însuşi viitorul Lider Georgescu a zis că vrea asta. Ori poate vrei să spui că Georgescu e soroşisto-globalist? Poate o fi și "din ăia"?
X01Y 27.11.2024, 08:59
Poate să ceară și clauza națiunii celei mai favorizate, e totuna. Mai degrabă intră județul Vaslui în G8, decât noi, fără vize, în America. Beizadelele, fie filo-sovietice, fie occidentale vor lupta cum știu ei mai bine: linii și iarbă în cluburi sau intreceri ilegale cu mașini. Fast and furious, nu crucișătorul Potemkin.
BONY 27.11.2024, 09:32
Numai Guvernul si Parlamentul au initiativa legislativa,Presedintele nu are asa ceva...
CoriolanusD 27.11.2024, 09:33
nautilus • 26.11.2024, 21:40
Vrajală sorosistă globalistă usristă ieftină și expirată?!! Nu mai dezinformați, lăsați Românii să voteze așa cum consideră!!!
Cum vrăjeală, bre? A declarat într-un interviu. Bine vă face. Lasă că și eu am făcut armata.
Gicuzaq 27.11.2024, 12:43
Nu ne trebuie armata. Avem umbrela NATO. !!! Problema este ca nu avem comanda NATO si daca umbrela nu se dechide suntem in valea plangerii. Pacat ca cei dintre noi care acum sustin umbrela, vor fi fost plecati de mult in adaposturi straine.
‹ 1 2 3 ›
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.