Macar ei nu spun că s-au întâlnit cu extratereștrii. Apropo BOR nu este chiar de acord cu extratereștrii. Doar Vatican a acceptat existența lor. Ce facem in sensul asta stimați votanți georgestieni?
da, am vazut ca pe liste sunt soti cu sotii, parinti cu copii, e de bine si acest partid, am mare incredere in el, cum mai am inca si acum in Klaus....
Un fel de afacere suveica, o firma partid de apartament, in care o familie isi face patud apoi intra tot neamu' cu prieteni cu tot, iar duzina de conspirationisti creduli se alatura ! Acum se ridica intrebarea, daca toti sunt cate 2 cate 4, rude, cine va duce gunoiul?
POT, SOS... cati ciudati are tara asta??? Foarte normal ar fi ca toti cei care se prezinta la un tribunal, in calitate de lider, pentru a inscrie un partid, sa aiba la dosar si un certificat de investigatie psihiatrica, pentru a se evita astfel ca in clasa politica sa ajunga tot felul de dezaxati, de "deviationisti" (asa cum s-a implementat termenul de "suveranisti", sa existe si asta!). Si la fel ar trebui sa se procedeze si influencerii, cei care, cu de la sine citire se erijeaza in "formatori de opinie"!?! Ce fel de pregatire au facut respectivii pentru a avea dreptul sa ne indrume in opiniile prprii, sa ne invete reguli de viata?!? Activitatea media din Romania este invadata de tot felul de impostori, de inculti, de agramati care, chipurile, ne invata cum sa traim. CNA-ul ar trebui sa-i mai scoata de pe retelele de socializare pe acesti, adevarati, raufacatori ai mediului social!
eu zic ca voi romanii va meritati soarta, eu unul renunt la lupta pentru romania eu sper ca psd sa va dea lovitura de gratie sa nu se mai poata imprumuta de la nici o banca si sa intre in colaps si sa nu va mai poata da nci salarii nici pensii atat va doresc si cu asta va doresc success in patria mama noi diaspora am zis adio romania !success nu vrem sa va mai vedem bunici copii etc sa stati voi sa va platiti impozitele si taxele sa muriti de foame AM ZIS !
Ce este POT, partidul care l-a susținut pe Călin Georgescu și care a obținut 5,5% la alegerile parlamentare
« Înapoi la articol
Cenzurat 27.11.2024, 17:47
Alt discurs creștinopat in care folosește multe cuvinte fără să zica nimic
DoarDiviziaB 02.12.2024, 03:41
Macar ei nu spun că s-au întâlnit cu extratereștrii. Apropo BOR nu este chiar de acord cu extratereștrii. Doar Vatican a acceptat existența lor. Ce facem in sensul asta stimați votanți georgestieni?
Sfantul__Cuvios_Pafnutie 02.12.2024, 08:22
Încă un partid de canalii filoruse. E, o veni și vremea lor.
Dantzul71 02.12.2024, 10:03
da, am vazut ca pe liste sunt soti cu sotii, parinti cu copii, e de bine si acest partid, am mare incredere in el, cum mai am inca si acum in Klaus....
Mihaita_._ 02.12.2024, 11:21
Un fel de afacere suveica, o firma partid de apartament, in care o familie isi face patud apoi intra tot neamu' cu prieteni cu tot, iar duzina de conspirationisti creduli se alatura ! Acum se ridica intrebarea, daca toti sunt cate 2 cate 4, rude, cine va duce gunoiul?
florin44 02.12.2024, 15:53
POT, SOS... cati ciudati are tara asta??? Foarte normal ar fi ca toti cei care se prezinta la un tribunal, in calitate de lider, pentru a inscrie un partid, sa aiba la dosar si un certificat de investigatie psihiatrica, pentru a se evita astfel ca in clasa politica sa ajunga tot felul de dezaxati, de "deviationisti" (asa cum s-a implementat termenul de "suveranisti", sa existe si asta!). Si la fel ar trebui sa se procedeze si influencerii, cei care, cu de la sine citire se erijeaza in "formatori de opinie"!?! Ce fel de pregatire au facut respectivii pentru a avea dreptul sa ne indrume in opiniile prprii, sa ne invete reguli de viata?!? Activitatea media din Romania este invadata de tot felul de impostori, de inculti, de agramati care, chipurile, ne invata cum sa traim. CNA-ul ar trebui sa-i mai scoata de pe retelele de socializare pe acesti, adevarati, raufacatori ai mediului social!
Andan09 02.12.2024, 17:01
Un partid condus de oameni trecuti bine de tinerete, rude intre ei, care pretind ca sunt inca tineri folosind imaginea tinerilor...
Flaviu78 03.12.2024, 03:17
eu zic ca voi romanii va meritati soarta, eu unul renunt la lupta pentru romania eu sper ca psd sa va dea lovitura de gratie sa nu se mai poata imprumuta de la nici o banca si sa intre in colaps si sa nu va mai poata da nci salarii nici pensii atat va doresc si cu asta va doresc success in patria mama noi diaspora am zis adio romania !success nu vrem sa va mai vedem bunici copii etc sa stati voi sa va platiti impozitele si taxele sa muriti de foame AM ZIS !
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.