| Ştiri | Știri Externe

Atac american la Bagdad. A fost ucis un comandant al Brigăzilor Hezbollah, o grupare armată pro-iraniană din Irak

« Înapoi la articol

Comentarii (143)
Avatar comentarii

ionels 08.02.2024, 10:00

Iranienii astia nu se lasa.

Avatar comentarii

mica 08.02.2024, 10:07

O să fie mare deranj cu Irakul.

Avatar comentarii

DMV75 08.02.2024, 10:08

Statele Ipocrite ale Americii lanseaza un atac in capitala unui stat suveran, Irak, aflat sub ocupatie ilegala, oferind vesnica justificare, Iranul este de vina. Si apoi aceeasi americani se arata mirati ca sunt lansate tot mai multe atacuri impotriva lor, fiind din ce in ce mai detestati oriunde pe aceasta planeta. Americanii nu inteleg un lucru, violenta cu care ataca pe oricine li se impotriveste, justificat sau nu, va naste un raspuns la fel de violent. Cu consecintele de rigoare.

Avatar comentarii

2402 08.02.2024, 11:02

Iranienii astia nu se lasa.

Avatar comentarii

durban22 08.02.2024, 11:24

Cand ataci pe cineva fara sa ai vreo justificare, este normal sa te astepti sa primesti inapoi cu aceeasi masura cu care ai dat, poate si mai mult !.

Avatar comentarii

laurlaur2180 08.02.2024, 12:14

Se ingroasa gluma din ce in ce mai mult.

Avatar comentarii

K476 08.02.2024, 14:48

It seems that we are witnessing the birth of a superpower in Asia Minor. With all the neighbors underfoot.

Avatar comentarii

hurricane 08.02.2024, 16:11

sa crezut leu ........................

Avatar comentarii

CititorLibertatea2023 08.02.2024, 16:14

Dorin1979   •  25.01.2024, 12:52

Vorbea tara cea mai colonizatoare de pe glob.Tara care atunci cand avea colonii ii mergea bine,iar acum este doar o insula in faliment care mai trage din rasputeri de fostele colonii sa ii mai plateasca notele de plata.Poate asa era de la bun inceput daca nu punea mainile pe teritoriile altora,continentele altora.Ce erau marile puteri de azi fara coloniile pe care le-au supt de resurse si mana de lucru?Poate ca UK isi doreste resursele Rusiei ca sa mai supravietuiasca si vrea razboi.

Vb romana daca vrei sa fii inteles.E un ziar in limba romana,crezi ca asta e limba potrivita?Sau vrei sa schimbe Libertatea limba in care scrie,noi sa ne schimbam limba in care comentam pentru tine ca esti tu mai strain de noi?

Avatar comentarii

..ZORRO.. 09.02.2024, 01:12

SUA chiar doresc cat mai multe razboaie, asta e politica lor si din asta fac profit- din moarte, suferinta si distrugere...?

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.