Ce frumos !!!! Nici AI-ul nu scotea din el asa ceva, poate Catavencu. Sa ne traiesti coane Thumba si mai la suprafata ca prea combati bine, care va sa zica.
Thuma este un infractor, un condamnat penal pentru coruptie.Condamnarea lui se afla pe site ul www.dna.ro. Băi infractorule , tu ai dreptul doar la vizite la vorbitor la Rahova.
PS. @ Bolojan si BP ul PNL , va rog sa aprindeti lumina in camara partidului.Dizolvati filiala PNL Ilfov si sa excludeti din partid toata gasca de hoti care l-au ales ca sef pe acest Ali Baba.Doar niste infractori pot alege in fruntea lor tot un infractor. Thuma sa-si ia borfasii din Ilfov si pe covrigarul de Buzău( Predoiu) si sa plece in Kiseleff 10 , la sobolanii Nordis.Acolo este locul rozatoarelor
PNL daca nu era ajutat de PSD (cu toate variantele de nume) atat in „afaceri” cat si colaborari tip USL sau liste comune acum ar fi avut soarta PNT-ului. Multe pareri si ambitii de grupuri creiaza anarhii si duc la rupturi in partidulete neimportante. In sec XXI lea n-ar mai trebui sa existe partide, natiunile fiind deja constituite, iar masmedia dezvoltata poate informa hotararile unor guverne tehnocrate controlate de institutii statale cu specialisti specifici fiecarei tip de institutie. Bani multi ar fi economisiti, activitati ilegale mai putine, ura intre oameni s-ar diminua, conducatori habarnisti pusi in functii importante muuult mai putini.
mai mult presa il face extrem de influent. ii umfla iaginea...nu prea se vede influenta lui extrema, deocamdata...intrigaraia lui nu cred ca ii va aduce mare lucru. Sa mobilizezi in jurul tau cateva fosile incremenite in proiecte useliste...nu mi se pare mare smecherie
\"Hubert Thuma, 52 de ani, este unul dintre cei mai importanți adversari ai lui Ilie Bolojan în interiorul PNL\" si il completeaza de minune pe celalalt adversar important al lui Bolojan,maestrul grinDan care-s cei din afara PNL...si asta-i singura deosebire intre ei,pt ca altfel sunt colegi de idei,principii,partid,etc !!
Ilie Bolojan, contestat din interiorul PNL la aniversarea liberalilor: „Un lider nu reduce la tăcere vocile din jur ca să se audă mai bine”
« Înapoi la articol
CalinCCL 24.05.2026, 17:13
Thuma ar trebui să fie exclus.... Poate continua să lingă clanțe, dar în alt partid! Fratele său geamăn, Grindeanu, îl așteaptă! Doi de un leu!!!🙋
iuzerneim 24.05.2026, 17:20
Ce frumos !!!! Nici AI-ul nu scotea din el asa ceva, poate Catavencu. Sa ne traiesti coane Thumba si mai la suprafata ca prea combati bine, care va sa zica.
tomitan 24.05.2026, 17:24
Thuma este un infractor, un condamnat penal pentru coruptie.Condamnarea lui se afla pe site ul www.dna.ro. Băi infractorule , tu ai dreptul doar la vizite la vorbitor la Rahova. PS. @ Bolojan si BP ul PNL , va rog sa aprindeti lumina in camara partidului.Dizolvati filiala PNL Ilfov si sa excludeti din partid toata gasca de hoti care l-au ales ca sef pe acest Ali Baba.Doar niste infractori pot alege in fruntea lor tot un infractor. Thuma sa-si ia borfasii din Ilfov si pe covrigarul de Buzău( Predoiu) si sa plece in Kiseleff 10 , la sobolanii Nordis.Acolo este locul rozatoarelor
doritor 24.05.2026, 18:13
PNL daca nu era ajutat de PSD (cu toate variantele de nume) atat in „afaceri” cat si colaborari tip USL sau liste comune acum ar fi avut soarta PNT-ului. Multe pareri si ambitii de grupuri creiaza anarhii si duc la rupturi in partidulete neimportante. In sec XXI lea n-ar mai trebui sa existe partide, natiunile fiind deja constituite, iar masmedia dezvoltata poate informa hotararile unor guverne tehnocrate controlate de institutii statale cu specialisti specifici fiecarei tip de institutie. Bani multi ar fi economisiti, activitati ilegale mai putine, ura intre oameni s-ar diminua, conducatori habarnisti pusi in functii importante muuult mai putini.
Goos123 24.05.2026, 18:50
E un porc PSD-ist ordinar Thuma ăsta, trebuia exclus de mult și PNL și trimis la stăpânii lui din PSD.
Silver1953 24.05.2026, 19:12
Thuma , un \"liberal\"pesedist ! Sau invers ! O masina de facut zgomote !
unfake 24.05.2026, 20:10
mai mult presa il face extrem de influent. ii umfla iaginea...nu prea se vede influenta lui extrema, deocamdata...intrigaraia lui nu cred ca ii va aduce mare lucru. Sa mobilizezi in jurul tau cateva fosile incremenite in proiecte useliste...nu mi se pare mare smecherie
Moshu1 24.05.2026, 20:25
\"Hubert Thuma, 52 de ani, este unul dintre cei mai importanți adversari ai lui Ilie Bolojan în interiorul PNL\" si il completeaza de minune pe celalalt adversar important al lui Bolojan,maestrul grinDan care-s cei din afara PNL...si asta-i singura deosebire intre ei,pt ca altfel sunt colegi de idei,principii,partid,etc !!
Inginerul 24.05.2026, 20:29
Trădătorii trebuie înlăturați.
Sthelian 25.05.2026, 03:23
Thuma si liberalismul, baba si mitraliera. Cum vorbesti tu unul fara scoala de Bratieni?
1 2 ›
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.