| Ştiri | Știri România

Marian Enache, candidatul AUR la Primăria Capitalei, declarații homofobe: „Nu aș autoriza sub nicio formă desfășurarea paradelor homosexuale”

« Înapoi la articol

Comentarii (11)
Avatar comentarii

AlexisAlex 03.06.2024, 09:38

Elenuca   •  18.10.2024, 11:18

Eu nu cred ca povestea asta sa aiba punct de plecare in Romania ,unde nu exista traditiile astea sumbre de eliminare fizica a persoanelor . In schimb citim in state sunt zilnic aceste cazuri ,si acolo da ,divorturile cu impartirea averii genereaza crime ,eventual platite . Deci nu tine de tara noastra ,e o fantasmagorie !

Esti, prima data, pe siteul asta? Asta e politica editoriala a lor. Numele "Libertatea" suna la fel de ironic ca si meseria de"jurnalist" cu care se recomanda. Majoritatea celor ce scriu au probabil in jur de 30 de ani si tot universul lor de cunoastere a realitatii vine de la serialele Netflix pe care le-au urmărit in sistem de binge watching cu o pungă de chipsuri in mana.

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.