Nave iraniene supuse sancțiunilor SUA circulă nestingherite prin Portul Constanța. Vapoarele sunt monitorizate pentru că ar transporta armament pentru Hezbollah
Șeful ANR(Autoritatea Navala Română) una dintre cele mai corupte institutii ( se pare ca procurorilor de la DNA C-ta le-a intrat nisip in ochi de nu vad acest lucru) de cine este condusa? De catre PNL .Băiatul nu este membru de partid dar a fost pus acolo de catre partid, un fel de comisarul Moldovan al lui Sergiu Nicolaescu ,care nu era membru de partid ,dar simpatiza cu partidul.Cine este seful PNL? Un ostaș " in slujba tarii"? Aceasta este armata corupta a acestui general de mucava, prezentat de catre Turist celor de la NATO. De ce nu sunati ordonanta lui Iohannis ,pe Mos Teaca Ciuca sa va explice cum sta treaba cu coruptia endemica din ANR? De ce nu-l sunati pe Bufonul de Someș,ala care se da mare pro-occidental.
PS.Nu sunati la DNA C-ta ptr ca procurorii de aici inca isi mai pun Visine in ochi.Tratamentul lor se va termina dupa alegeri,cand o sa-l vada mai bine pe noul lor boss de la Cotroceni
..e o vorbă-n box : dreapta la figură, stânga la ficat. Iar Costi are o stângă care te poate pune-n genunchi, dacă nu ești atent..===
Eu îi dau însă înainte cu dreapta (pe barba mea, deși..)=== De ce ? Pentru că dreapta recunoaște cinstit că omul e lacom și că visează la profit maxim, cu minimum de efort.===
Recunoscând asta, dă și niscai legi care să mai taie din elanul de chivernisire fără de fair-play economic al unora care trec peste orice urmă de omenie și bun simț ca să facă buzunarul gros, adesea pe seama banului public. Păi nu e frumos..===
Că brutarul nu se scoală la 5 dimineața, trezit în conștiință sau de dragul clienților, ci de dragul portofelelor plinuțe cu care aceștia îi trec pragul..
Care Patriot, bă? Alea erau machete, n-am primit niciunul! ***, zi-ne pe bune cum stă treaba cu ele.
Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor
Nave iraniene supuse sancțiunilor SUA circulă nestingherite prin Portul Constanța. Vapoarele sunt monitorizate pentru că ar transporta armament pentru Hezbollah
« Înapoi la articol
iugavirgil 13.09.2024, 10:15
Sancțiunile americanilor nu se pot aplica in UE ca asa vor ei . Exista reglementări clare în legislația prevăzută în dreptul maritim international
tomitan 13.09.2024, 10:21
Șeful ANR(Autoritatea Navala Română) una dintre cele mai corupte institutii ( se pare ca procurorilor de la DNA C-ta le-a intrat nisip in ochi de nu vad acest lucru) de cine este condusa? De catre PNL .Băiatul nu este membru de partid dar a fost pus acolo de catre partid, un fel de comisarul Moldovan al lui Sergiu Nicolaescu ,care nu era membru de partid ,dar simpatiza cu partidul.Cine este seful PNL? Un ostaș " in slujba tarii"? Aceasta este armata corupta a acestui general de mucava, prezentat de catre Turist celor de la NATO. De ce nu sunati ordonanta lui Iohannis ,pe Mos Teaca Ciuca sa va explice cum sta treaba cu coruptia endemica din ANR? De ce nu-l sunati pe Bufonul de Someș,ala care se da mare pro-occidental. PS.Nu sunati la DNA C-ta ptr ca procurorii de aici inca isi mai pun Visine in ochi.Tratamentul lor se va termina dupa alegeri,cand o sa-l vada mai bine pe noul lor boss de la Cotroceni
croco601 13.09.2024, 10:56
Lăsați-ne domn'le măcar curmalele și fisticul iranian ieftin! Nu vă ajung miliardele încasate pentru Patriot!? Wtf!
sarivisionyahoo.com 13.09.2024, 11:12
Ce tembeli! Pe sub nasul lor pot trece si bombe nucleare !
XhX13 13.09.2024, 11:28
V-ați suprapus cândva?V-ati suprapus sau?
dante69 13.09.2024, 13:01
Poate inspecteaza si ceva cargouri americane in drum spre Israel pentru a concluziona macelul de acolo. M-am cam saturat de aceasta axa a "binelui"
MistyDo49 13.09.2024, 14:44
Se pare că s-a uitat că pe timpul lui Dragnea și Mazăre, PSD-ul nu se ferea să colaboreze cu sirieni din anturajul dictatorului.
Sfantul__Cuvios_Pafnutie 13.09.2024, 21:22
mgexpert • 25.03.2025, 16:33
..e o vorbă-n box : dreapta la figură, stânga la ficat. Iar Costi are o stângă care te poate pune-n genunchi, dacă nu ești atent..=== Eu îi dau însă înainte cu dreapta (pe barba mea, deși..)=== De ce ? Pentru că dreapta recunoaște cinstit că omul e lacom și că visează la profit maxim, cu minimum de efort.=== Recunoscând asta, dă și niscai legi care să mai taie din elanul de chivernisire fără de fair-play economic al unora care trec peste orice urmă de omenie și bun simț ca să facă buzunarul gros, adesea pe seama banului public. Păi nu e frumos..=== Că brutarul nu se scoală la 5 dimineața, trezit în conștiință sau de dragul clienților, ci de dragul portofelelor plinuțe cu care aceștia îi trec pragul..
Care Patriot, bă? Alea erau machete, n-am primit niciunul! ***, zi-ne pe bune cum stă treaba cu ele.
Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor
Sfantul__Cuvios_Pafnutie 14.09.2024, 01:19
Sfantul__Cuvios_Pafnutie • 13.09.2024, 18:22
Care Patriot, bă? Alea erau machete, n-am primit niciunul! ***, zi-ne pe bune cum stă treaba cu ele.
Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor
De ce e "moderat" parpalache?
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.