| Ştiri | Știri România

Procuror, despre morțile suspecte de la „Sf. Pantelimon”: „E vorba de punerea în acţiune a unui plan de a provoca decesul unor pacienţi”

« Înapoi la articol

Comentarii (11)
Avatar comentarii

Moshu 08.08.2024, 13:12

Clampita66   •  08.08.2024, 02:35

Mi-au omorât-o pe mama, la prima internare nu avea nimic în urma analizelor de spital și la a 2-a internare le avea pe toate, și Covid, și Clostridium, este vorba despre spitalul Pantelimon din Iași

Putem fi putin seriosi ? N-avea nimic ? Pai atunci de ce ai internat-o ? Sa scapi de ea de acasa ??Eu stiu ca internarea se face DOAR cind omul este atit de bolnav incit nu poate fi tratat la domiciliu !! Va treziti scriind prostii "in trend"!!

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.