Iubitul ei, rockerul John Mellencamp, a fost cel care a avut această idee şi i-a organizat actriţei o petrecere într-un restaurant din Indiana. Mai mulţi prieteni de-ai lui Meg Ryan, printre care şi actriţa Kathy Najimy, dar şi copiii lui Mellencamp – Hud şi Speck – s-au numărat printre invitaţi.
“A fost o petrecere foarte reuşită”, a spus managerul de evenimente al restaurantului Downtown Dunaways. Meg a fost surprinsă să-i vadă pe toţi adunaţi acolo! Au cinat împreună, au mâncat tort de morcovi – preferatul lui Meg – iar apoi au plecat spre Clowes Memorial Hall pentru a urmări un concert de-al lui John”.
Meg Ryan şi John Mellencamp sunt împreună de anul trecut. Divorţul dintre John Mellencamp şi modelul Elaine Irwin s-a pronunţat în luna august a anului trecut. Meg Ryan a fost anterior căsătorită cu Dennis Quaid.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.