De aceea, „porumbeii” au hotărât că cel mai bine ar fi să îşi manifeste trăirile din dragoste într-o altă ţară, pentru a evita privirile curioşilor, dar şi bârfele. Lavinia şi Ştefan au „evadat” pentru câteva zile, într-un sejur, la Paris, aceasta fiind de altfel prima vacanţă romantică a cuplului. Cei doi au petrecut momente de vis, s-au plimbat pe malul Senei şi au admirat panorama Turnului Eiffel, aşa cum povesteşe un martor.
„I-am văzut pe Champs Elysee ţinându-se de mână. Iniţial am crezut că nu văd bine, însă apoi când m-am apropiat i-am recunoscut. Se ţineau de mână, zâmbeau şi păreau foarte fericiţi împreună. Nu am putut să nu remarc că Lavinia seamănă izbitor cu Andreea Marin”, a declarat, pentru ADPM, o sursă care a dorit să îşi păstreze anonimatul.
 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.