| Ştiri | Știri România

Ambulanță blocată în zăpadă, în Vrancea. Intervenția, îngreunată de un șofer care și-a abandonat duba în mijlocul drumului

« Înapoi la articol

Comentarii (7)
Avatar comentarii

Lecoqsportif 08.01.2024, 15:13

Si daca masina s-a blocat acolo? Cum s-o scoata?

Avatar comentarii

MoSi202 08.01.2024, 15:26

Șoferul cu mașina blocată ce putea să facă ,cum putea porni de acolo?

Avatar comentarii

Narcisu 08.01.2024, 15:39

Viscolul și zăpadă nu iartă pe nimeni, cu orice mașină ai avea.

Avatar comentarii

ssLazio 08.01.2024, 16:19

Poate ar trebui sa avem si alte tipuri de autmobile pentru ambulante.

Avatar comentarii

sorinzainescu68 08.01.2024, 18:39

A venit iarna cea adevarata

Avatar comentarii

nicoleta1 08.01.2024, 20:34

Soferi inconstienti care nu se gindesc si la alti participanti la trafic.

Avatar comentarii

bituca 09.01.2024, 09:37

Pai a abandonat masina ca s-a impotmolit in zapada.

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.