Călin Georgescu va cere reintroducerea serviciului militar obligatoriu, dacă devine președintele României: „Înnobilează tinerii, reface cultul onoarei și demnității”
Normal. Armata rusă doar are nevoie de carne de tun, doar n-o fi *** Liderul Suprem să-și riște rusuleții lui prețioși când are alții mai pr0ști pe care să-i trimită înainte. Plus că așa se poate introduce un jurământ de credință față de Conducător...
Asa ca, baietilor care l-ati votat, pregatiti valiza de lemn, cu lacat solid, ha, ha, ha! Cei mai batrani, care am facut armata inainte de Revolutie, stim bine :)
ASTA NUI TOT PREGATIRE DE RAZBOI DACA GEORGESCU VORBESTE DE ICORPORARE. SE CREDE APOSTOLU ROMINIEI ATUNCI SA FACA LUCRAREA SE APOSTOL ISUS NU A UMBLAT SA FIE REGE OE PAMINT.NU A DORIT SCAUNE SI JERTFA,SLUJIRE,UMILINTA.NU A DEZBINAT POPORU
Doar are nevoie de carne de tun pentru "pace", nu?
Cum credeai că se obține celebra "Pace" rusească? Prin negocieri şi discuţii, ca degeneraţii occidentali, sau bărbăteşte, cu arma-n mână şi URRRRRRAAAAAAAAAAAA!!!!!!! ZA PUTINAAAA!!!!!!!!!!!! ca-n Imperiul cel paşnic? Mamira, ce ne ziceai de "Pace"?
Eu sunt de acord cu introducerea serviciului militar ,cu amendamentul ca în cazarmă să existe un dormitor de băieți,un dormitor de fete,un dormitor de băieți ,două dormitoare de fete În cele două mandate ,populația patriei va ajunge la 23 milioane fără diaspora .
Călin Georgescu va cere reintroducerea serviciului militar obligatoriu, dacă devine președintele României: „Înnobilează tinerii, reface cultul onoarei și demnității”
« Înapoi la articol
Realist2023 26.11.2024, 20:09
Pai asta nu era cu "pacea" ??? Acu' ne ia cu arcanul la armata ???
Sfantul__Cuvios_Pafnutie 26.11.2024, 20:48
Normal. Armata rusă doar are nevoie de carne de tun, doar n-o fi *** Liderul Suprem să-și riște rusuleții lui prețioși când are alții mai pr0ști pe care să-i trimită înainte. Plus că așa se poate introduce un jurământ de credință față de Conducător...
proprietarypoet 26.11.2024, 20:51
Asa ca, baietilor care l-ati votat, pregatiti valiza de lemn, cu lacat solid, ha, ha, ha! Cei mai batrani, care am facut armata inainte de Revolutie, stim bine :)
Violondon19 26.11.2024, 20:53
ASTA NUI TOT PREGATIRE DE RAZBOI DACA GEORGESCU VORBESTE DE ICORPORARE. SE CREDE APOSTOLU ROMINIEI ATUNCI SA FACA LUCRAREA SE APOSTOL ISUS NU A UMBLAT SA FIE REGE OE PAMINT.NU A DORIT SCAUNE SI JERTFA,SLUJIRE,UMILINTA.NU A DEZBINAT POPORU
nasty1 26.11.2024, 21:24
Abia astept sa-i ia Calin Georgescu in armata pe toti tiktokarii care-i cred bazaconiile si-l voteaza! :)))
Cenzurat 26.11.2024, 22:09
Doar are nevoie de carne de tun pentru "pace", nu?
K476 26.11.2024, 23:25
Mare lovitura pt copiii de bugetari, ca restul sunt p'afara...
Sfantul__Cuvios_Pafnutie 26.11.2024, 23:25
Cenzurat • 26.11.2024, 20:09
Doar are nevoie de carne de tun pentru "pace", nu?
Cum credeai că se obține celebra "Pace" rusească? Prin negocieri şi discuţii, ca degeneraţii occidentali, sau bărbăteşte, cu arma-n mână şi URRRRRRAAAAAAAAAAAA!!!!!!! ZA PUTINAAAA!!!!!!!!!!!! ca-n Imperiul cel paşnic? Mamira, ce ne ziceai de "Pace"?
nautilus 26.11.2024, 23:40
Vrajală sorosistă globalistă usristă ieftină și expirată?!! Nu mai dezinformați, lăsați Românii să voteze așa cum consideră!!!
Demradulescu 27.11.2024, 00:03
Eu sunt de acord cu introducerea serviciului militar ,cu amendamentul ca în cazarmă să existe un dormitor de băieți,un dormitor de fete,un dormitor de băieți ,două dormitoare de fete În cele două mandate ,populația patriei va ajunge la 23 milioane fără diaspora .
1 2 3 ›
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.