*** este ceva incredibil cum încă rezistă și nici o autoritate a statului nui da de cap cu dovezi ? Este clar pentru orice om din tara asta ca este protejata de cineva, poate fi oricine, deja după atâtea catastrofe care sau întâmplat deja asta este prea mult, doamnă în cauza sfidează bunul simt și orice logică în administrarea unei comunități praf și pulbere eu îmi pun o Întrebare cum au ,, Suportat-o acei oameni care sunt acolo, in
sectorul administrat de o asemenea pagubă publică, cred că au vrut să încerce mizeria maximă .
P.S. Sunt sigur ca doamnă este protejata la nivel înalt altfel era de mult în închisoare a făcut prea multe ilegalități, dar cum spuneam în această țară este totul mai mult decât posibil. Aveți grijă de voi și multă sănătate.
Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor, calomnie
INVIDIA și OBSESIA de PUTERE a multor masculi e MARE...Dar de ce nu vă luati de toate Clanurile mafiote din țară care au afaceri Necurate cu statul în valoare de milioane de euro - A se vedea cazul recent al primarului din Crevedia PSD-ist unde a explodat statia GPL.
Clotilde Armand, urmărită penal după ce s-a numit singură managerul unui proiect anticorupție. Reacția primarului sectorului 1
« Înapoi la articol
AlexandraMilu 29.08.2023, 14:39
O sa scape... Ca asa e cu justiția de la noi!
laurlaur2180 29.08.2023, 15:07
Și în 2024 iese iar primar
Andrissima 29.08.2023, 15:09
Mda
Vrajitoarea 29.08.2023, 16:15
Această Xena a autorităților locale și tăietoare de frunze la câini! ....***
Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor
CrisMar 29.08.2023, 16:34
*** este ceva incredibil cum încă rezistă și nici o autoritate a statului nui da de cap cu dovezi ? Este clar pentru orice om din tara asta ca este protejata de cineva, poate fi oricine, deja după atâtea catastrofe care sau întâmplat deja asta este prea mult, doamnă în cauza sfidează bunul simt și orice logică în administrarea unei comunități praf și pulbere eu îmi pun o Întrebare cum au ,, Suportat-o acei oameni care sunt acolo, in sectorul administrat de o asemenea pagubă publică, cred că au vrut să încerce mizeria maximă . P.S. Sunt sigur ca doamnă este protejata la nivel înalt altfel era de mult în închisoare a făcut prea multe ilegalități, dar cum spuneam în această țară este totul mai mult decât posibil. Aveți grijă de voi și multă sănătate.
Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor, calomnie
EmiM 29.08.2023, 16:47
***
Acest comentariu a fost moderat pentru: calomnie
dsterian2001 29.08.2023, 17:05
????
IulianH6 29.08.2023, 18:12
INVIDIA și OBSESIA de PUTERE a multor masculi e MARE...Dar de ce nu vă luati de toate Clanurile mafiote din țară care au afaceri Necurate cu statul în valoare de milioane de euro - A se vedea cazul recent al primarului din Crevedia PSD-ist unde a explodat statia GPL.
MirunaI 29.08.2023, 18:12
daca e vinovata, sa plateasca
valihaita 29.08.2023, 18:30
Ar trebui sa si prezinte demisia pana ce problema e lamurita situatia de catre Justitie !
1 2 3 ›
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.