| Ştiri | Știri Externe

Cunoscut istoric rus, despre imperialismul Rusiei și dorința de a sta pe aceeași scenă cu SUA și China: „În mintea lui Putin, acum se desfășoară Al Treilea Război Mondial”

« Înapoi la articol

Comentarii (8)
Avatar comentarii

Mazavalt 19.05.2023, 23:14

Ma va hotarati Acum ce faceti loati interviu Orcilor? aaa Stai ma ca face misto de tara in care s-a nascut si in special de Putin... deci e de bine pentru noi mancatori de laturi 24/24 ...

Avatar comentarii

Moshu 20.05.2023, 01:27

Gigi99   •  07.05.2023, 00:47

O atitudine deplasata: Nu cei care ar fi fost pe scena la San Remo au ucis si violat. Putea avea alta atitudine de detașare. Daca învrăjbim copii intre ei nu vom avea pace ci un permanent război.

Iara ai aparut mai pupirusule ?De fapt cind e vorba de stapanii tai n-ai voie sa nu "semnezi condica" ca pierzi "subventia" ! Penibilule !

Avatar comentarii

ricco 20.05.2023, 04:52

IoanaC.   •  07.05.2023, 09:42

1. Dl. Gotiu cu pledoariile lui alambicate și nesfârșite nu e un bun ambasador pentru stiința și nici pentru ziarul Libertatea, după părerea mea. 2. În general știința are părțile ei excelente, dar și multe absolut oribile. Din păcate, doar în ultimii ani ni s-au aratat câteva din modurile hidoase cum poate fi manipulata în detrimentul populației - pandemia covid, vaccinarea și mai nou Ai și digitalizarea forțată. Ecologizarea forțată e o doar o alta fata a ceea ce bogatii/stăpânii lumii încearcă sa folosească pentru profitul lor, pentru a stăpâni mult mai ușor populația. E bine ca societatea se împotrivește, e natural și sănătos. Sa speram ca va reuși sa oprească, măcar încă o perioada, procesul de dezumanizare/robotizare/sclavizare continua.

***

Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor

Avatar comentarii

267890 20.05.2023, 10:51

La fel si în mintea lui Biden. Doi nebuni. Iar Ucraina e o țară imventată de Stalin lipind pe lângă Kiev (Rusia Kieviană) bucăți din Rusia (Crimeea a fost a rușilor dintotdeauna), Ungaria, Slovacia, Polonia, România si țările baltice. Iar această făcătură de țară e mult mai nedemocratică, mai coruptă si mai periculoasă decât Rusia.

Avatar comentarii

VolodimirZelenski 20.05.2023, 11:39

parpalache   •  07.05.2023, 12:16

@Rahan5-Geoana-candidatul Departamentului de Stat- a fost doar pe post de„iepure”-pentru Base-candidatul CIA-recrutat inca de când era la Antewrp-ca reprezentant NAVROM!„Faza”aia cu „vizita facuta noaptea” la rau famatul Sorin Ovidiu Vântu”-și „compromiterea”lui-a fost regizata pentru alegatorii PSD (inca odata mințiți)-ca sa justifice cum naiba de a câștigat Base alegerile!

Ucraina e un stat de sine statator, precum Romania. Restul sunt prostii.

Avatar comentarii

VolodimirZelenski 20.05.2023, 11:39

Gigi99   •  07.05.2023, 00:47

O atitudine deplasata: Nu cei care ar fi fost pe scena la San Remo au ucis si violat. Putea avea alta atitudine de detașare. Daca învrăjbim copii intre ei nu vom avea pace ci un permanent război.

Face misto, pentru ca Rusia e o tara de luat la misto acum.

Avatar comentarii

radutatii 20.05.2023, 12:16

Va doare adevarul, orcilor? Stati, ca asta nici macar nu-i tot adevarul dureros despre katzapii imperialisti.

Avatar comentarii

Danics68 23.05.2023, 18:44

Foarte bun interviul. Prezinta un punct de vedere avizat si echilibrat, fara excese si fara patima.

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.