| Ştiri | Știri România

Directoarea ASSMB, care l-a denunțat pe adjunctul instituției acum un an, acuzată că a luat mită de la managerul de la Colțea

« Înapoi la articol

Comentarii (9)
Avatar comentarii

Razboinic 27.03.2024, 15:29

Acest gen de nesimțite ajung sa ocupe CU PILE, POSTURI CHEIE SI HABAR NU AU CE I CU ELE. MAI NESIMTIT RAMANE TOT STATUL PE TOTI II PLATIM. DE CE?????DE CE NU ZICEM DTOP SA VEDETI CA DACA NU MAI SUNT BANI CU SACUL, NIMENI NU MAI VREA FUNCTIE LA STAT.

Avatar comentarii

Modoranvasile 27.03.2024, 15:56

Lacomia așa se caracterizează .orcine ar lucra și ar fi vorba de bani toți ar lua ei nu cer cetățenii oferă atenție

Avatar comentarii

Aura1 27.03.2024, 16:21

Dacă oamenii au oferit atenții, asta înseamnă luare de mită? ...

Avatar comentarii

valihaita 27.03.2024, 16:52

Sper totusi sa n-aia soara raposatului Navalnîi din Rusia..

Avatar comentarii

Dima77 27.03.2024, 17:03

Ca sa vezi. Brigada Diverse - despre frate si sora. Vine Furtuna si la sora Gabița?

Avatar comentarii

AndreyRlz 27.03.2024, 17:05

Dacă a ajuns sa se creadă la fel de tare ca Navalnyi e grav

Avatar comentarii

robert720 27.03.2024, 17:53

Uite unde statea Navalny-ul Romaniei. In individa asta, care (nu stiu cum) unde e vorba de spagi, apare si ea...

Avatar comentarii

parpalache 27.03.2024, 18:11

Sunteți siguri ca nu e poza lu Șoșoaca?!

Avatar comentarii

parpalache 27.03.2024, 18:12

costelu   •  13.08.2024, 12:11

Păi și august nu? Că deja sânt 40 de grade de câteva zile

Navalnâi a fost„tare”,fiindca avea in spate imensa mașinarie de propaganda a Occidentului!

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.