| Ştiri | Știri Externe

Război în Ucraina, ziua 465 | „Conflicte interne la Moscova”, în timp ce Kievul anunță că e gata să pornească contraofensiva

« Înapoi la articol

Comentarii (35)
Avatar comentarii

Cumdalf_the_Grey 04.06.2023, 00:40

bozo76   •  22.05.2023, 19:50

***

Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor

Participi cu minciuni. UE Ucraina!

Avatar comentarii

VolodimirZelenski 04.06.2023, 01:17

Jumbo   •  23.05.2023, 15:08

Bode asta pe timpul lui Ceausescu ar fi terminat doar un liceu tehnologic si eventual o scoala de partid de 3 luni. Nu suia mai sus de primar de comuna. Dar ala era un sistem bazat pe valori

Atacăm Rusia. Ucraina în UE și NATO.

Avatar comentarii

VolodimirZelenski 04.06.2023, 01:18

Cata907   •  23.05.2023, 15:21

Sa va fie rusine... om loc sa puneti presiune pe soldatelul plagiator, iesiti cu mesaje de toata jena. Mai bine iti spuneti sa renunte la pensie si salariu cumulate, sa renunte la pensii spaciale si sa mute bani la alocatie pentru copii, aia de ii reprezentati cu alocatie de 256 lei, membrii de partit au sarit sa apere sefu. PS, eu am votat PNL, nu pentru ca ii iubesc, vroiam sa scap de ciuma rosie... care a ajuns acum la guvernare, Nea Ciuca nu era pe nici o lista. Iese aur cu 70%, atunci sa vedem catastrofa adevarata.

Te înșeli. Ucraina în UE și NATO.

Avatar comentarii

floris 04.06.2023, 01:33

seaman651   •  23.05.2023, 14:03

Ia sa trimita lucrarea unui organism abilitat din UE, nu la partenerii din partid (care oricum n-au nicio treaba cu verificarea tezei), sa vedem mai primeste vreun "verdict" favorabil?

apropo de mai multe conturi, tocmai te-ai dat de gol si in alta ordine de idei ma bucur mult ca am inceput sa supar *** kremlinului, e suficient un sigur cont pt asta !!!!!

Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor

Avatar comentarii

Gandalf_the_Grey 04.06.2023, 01:49

Cata907   •  23.05.2023, 15:21

Sa va fie rusine... om loc sa puneti presiune pe soldatelul plagiator, iesiti cu mesaje de toata jena. Mai bine iti spuneti sa renunte la pensie si salariu cumulate, sa renunte la pensii spaciale si sa mute bani la alocatie pentru copii, aia de ii reprezentati cu alocatie de 256 lei, membrii de partit au sarit sa apere sefu. PS, eu am votat PNL, nu pentru ca ii iubesc, vroiam sa scap de ciuma rosie... care a ajuns acum la guvernare, Nea Ciuca nu era pe nici o lista. Iese aur cu 70%, atunci sa vedem catastrofa adevarata.

UE TROLILOR și POSTACILOR BOLȘEVICI! UE la toți!

Avatar comentarii

Gandalf_the_Grey 04.06.2023, 01:51

seaman651   •  23.05.2023, 14:03

Ia sa trimita lucrarea unui organism abilitat din UE, nu la partenerii din partid (care oricum n-au nicio treaba cu verificarea tezei), sa vedem mai primeste vreun "verdict" favorabil?

Nesimțit-de-nefericitule, ciocu' mic despre conturi multiple, că te-aude șefu' ded tură că desconspiri secretele voastre de serviciu și te pune pe liber, da, „pașol na turbinca, ciorti!”

Avatar comentarii

Daniel1 04.06.2023, 10:35

VolodimirZelenski   •  23.05.2023, 16:02

Tu i-ai vazut vreodata pe George Simion sau pe Diana Sosoaca sapand transee in Crimea? Ei, eventual, le mananca toata mancarea soldatilor de-acolo.

***

Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor, calomnie, intoleranță privind orientarea sexuală

Avatar comentarii

Cumdalf_the_Grey 04.06.2023, 13:23

VolodimirZelenski   •  23.05.2023, 16:02

Tu i-ai vazut vreodata pe George Simion sau pe Diana Sosoaca sapand transee in Crimea? Ei, eventual, le mananca toata mancarea soldatilor de-acolo.

Mai Floris, tu esti din floris! :)

Avatar comentarii

vudejea 04.06.2023, 14:16

Danics68   •  23.05.2023, 15:44

Foarte bun interviul. Prezinta un punct de vedere avizat si echilibrat, fara excese si fara patima.

Adica tu-tzi contrazici tizul? Pe shefu" tau direct? Tocmai in acest articol e citat Zele cand se indoieste ca Ucraina o sa fie vreodata in Nato si tu esti mai sef peste Ucraina, mai papagal ca el? Mai papagal decat cine mai esti? Aproape la fel ca bolandul celalalt or sunteti unul si acelasi?> :)) Daca n-ati fii voi 2 nici n-as scrie pe aici dar imi place cand faceti spume :)) E din cauza ca nu va spalati pe dinti, nu va incape sapunul in gura sau doar din cauza ca asa sunteti voi, mai prostanaci?

Avatar comentarii

esharp 04.06.2023, 19:27

fany   •  23.05.2023, 11:19

Probabil că se consideră plagiat doar de la 5 la sută în sus, deoarece 4 la sută a avut Kovesi și doar nu se cade s-o faultează pe zâna anticorupției europene.

***

Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.