| Ştiri | Știri România

AZILELE GROAZEI. Documente oficiale arată că Gabriela Firea n-a spus adevărul despre activitatea surorii sale: aceasta a lucrat chiar la serviciul care se ocupa de controlul centrelor. A fost și șefă

« Înapoi la articol

Comentarii (25)
Avatar comentarii

Vrajitoarea 12.07.2023, 22:50

M-am plictisit de Firea. Ajunge! ***

Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor, sexism

Avatar comentarii

LADYDYDY 12.07.2023, 23:03

Mă întreb dacă mai există vreun gram de justiție la noi în țară?! ? CUM ESTE POSIBIL SĂ AI SUSPENDAT CONTRACTUL DE MUNCĂ ȘI SĂ ÎNCASEZI SALARIUL ÎN CONTINUARE!!! MAFIA ESTE LA PUTERE ÎN VOLUNTARI! La pușcărie cu sora lui Firea și confiscarea averii obținute ilegal, la fel tuturor celor implicați! Iar Firea demisa din funcție și să nu mai aibe ce căuta în nicio funcție de stat!

Avatar comentarii

Andan09 12.07.2023, 23:21

A spus adevarul, n-a spus adevarul... E posibil ca sora doamnei Firea sa nu fi stiut ca lucreza acolo... vedeti?

Avatar comentarii

Andan09 12.07.2023, 23:24

Dar daca sora doamnei Firea nici nu stia ca lucreaza acolo?

Avatar comentarii

cizontexxx 12.07.2023, 23:26

mizerii

Avatar comentarii

Razboinic 13.07.2023, 00:15

Cata nesimtire , sa declari în fata unei tari o minciuna cred ca este prima " calitate" la romani sa ajungi politician sau într-o instituție de stat. Cata nesimțire sa pozezi în creștin , sa l invoci pe Dumnezeu în toate ipostazele, iar ei , cu buna stiinta omoară oameni, distrug orice concept de om creștin. NU POT UITA POZELE CU ICOANELE PE CARE ACEASTA INDIVIDA ,GABRIELA, le arata la TV. STIAU DE SITUATIA BATRANILOR , STIAU CA SORASA TREBUIA SA RASPUNDA DE MONITORIZAREA SI COORDONAREA CAMINELOR PRIVATE, AVEA ASTA IN FISA POSTULUI DAR CUM S A PLIMBAT DE LA O INSTITUTIE LA ALTA IN BAZA NEAMURILOR DE ASTA NU LE MAI DAI DE URMA.NESIMTITI. EXPULZATI PE O INSULA SI TRATATI CA PE BATRANII DIN CENTRELE CU PROBLEME. O PEDEAPSA USOATA.

Avatar comentarii

Boromania90 13.07.2023, 00:52

Când e soră lângă soră, nimeni nu are ce să facă.

Avatar comentarii

PLANDEMIA 13.07.2023, 07:50

pandele DEX : pândă, pânde, substantiv feminin 1. Faptul de a pândi. sinonime: pândit 1.1. Loc ascuns de unde se poate pândi. etimologie: vezi pândi Sta Pandele să pandească Și de toate sa'ngrijească C'a lui soață , cea Firea scă Nimeni să nu o mânjească Crimele de prin aziluri Le acoperă prin triluri Mafioților de frunte Le face din aur punte Il apucă pandalia Că'și poate pierde moșia Dar va fugi cu soția La hoții cu plandemia Il vor lua și pe Johania!

Avatar comentarii

gabrielabalasamatei 13.07.2023, 10:55

Foarte interesant

Avatar comentarii

vudejea 13.07.2023, 12:34

Hai sa va dam pe Olguta noastra, ar face curatenie cat ai zice pestele se impute de la cap...La cap acolo e putreziciunea fundamentala a acestei tari... Nu va dam pe Olguta, putreziti acolo, putrezilor

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.