Bani nedeclarati au folosit doar oamenii aia pro-Georgescu? Pe bune?? Toata tara e proasta?? Astia ne cred ***? Toti ceilalti care au sprijinit campaniile oamenilor care conduc Romania de 35 ani nu au folosit bani nedeclarati? Nu se deschide dosar penal? Halal tara. Mi-e rusine. Traim in dictatura
Bani nedeclarati au folosit doar oamenii aia pro-Georgescu? Pe bune?? Toata tara e proasta?? Astia ne cred ***? Toti ceilalti care au sprijinit campaniile oamenilor care conduc Romania de 35 ani nu au folosit bani nedeclarati? Nu se deschide dosar penal? Halal tara. Mi-e rusine. Traim in dictatura
...deci romanii sunt informati si pot alege in cunostinta de cauza acum...sau vor lua si alte masuri? . Ramane de vazut ce va alege Puterea sa salveze ...democratia sau sistemul...Prin alegeri libere le poate salva pe amandoua...
Nu stiu cum de vad altii clar ca aici e atat la siguranta tarii si a noastra iar institutiile lasa iar un stalin, hitler sau ceusescu sa ne tine zeci de ani in negura. Bine, asta chiar e Calin Nebunul si trebuie instalat urgent la 9, nu e ca slerozatii aia.
Bani nedeclarati au folosit doar oamenii aia pro-Georgescu? Pe bune?? Toata tara e proasta?? Astia ne cred ***? Toti ceilalti care au sprijinit campaniile oamenilor care conduc Romania de 35 ani nu au folosit bani nedeclarati? Nu se deschide dosar penal? Halal tara. Mi-e rusine. Traim in dictatura
n-ai inteles nimic. Dar deh, hartia igienica la fund trage.
Parchetul General s-a autosesizat după desecretizarea documentelor CSAT referitoare la campania lui Călin Georgescu. Ce spune DIICOT
« Înapoi la articol
matttheus 05.12.2024, 17:59
Bani nedeclarati au folosit doar oamenii aia pro-Georgescu? Pe bune?? Toata tara e proasta?? Astia ne cred ***? Toti ceilalti care au sprijinit campaniile oamenilor care conduc Romania de 35 ani nu au folosit bani nedeclarati? Nu se deschide dosar penal? Halal tara. Mi-e rusine. Traim in dictatura
VolodimirZelenski 05.12.2024, 18:10
matttheus • 05.12.2024, 15:59
Bani nedeclarati au folosit doar oamenii aia pro-Georgescu? Pe bune?? Toata tara e proasta?? Astia ne cred ***? Toti ceilalti care au sprijinit campaniile oamenilor care conduc Romania de 35 ani nu au folosit bani nedeclarati? Nu se deschide dosar penal? Halal tara. Mi-e rusine. Traim in dictatura
Sunt lucruri diferite. Uiti sa spui asta.
MAMIRA 05.12.2024, 18:57
...deci romanii sunt informati si pot alege in cunostinta de cauza acum...sau vor lua si alte masuri? . Ramane de vazut ce va alege Puterea sa salveze ...democratia sau sistemul...Prin alegeri libere le poate salva pe amandoua...
ankadumitriu 05.12.2024, 18:57
Cand o sa vad un mandat de aducere pe numele acestui sarlatan bolsevic? care a prostit jumatate din tara.
danutz61 05.12.2024, 19:02
Nu stiu cum de vad altii clar ca aici e atat la siguranta tarii si a noastra iar institutiile lasa iar un stalin, hitler sau ceusescu sa ne tine zeci de ani in negura. Bine, asta chiar e Calin Nebunul si trebuie instalat urgent la 9, nu e ca slerozatii aia.
danutz61 05.12.2024, 19:03
matttheus • 05.12.2024, 15:59
Bani nedeclarati au folosit doar oamenii aia pro-Georgescu? Pe bune?? Toata tara e proasta?? Astia ne cred ***? Toti ceilalti care au sprijinit campaniile oamenilor care conduc Romania de 35 ani nu au folosit bani nedeclarati? Nu se deschide dosar penal? Halal tara. Mi-e rusine. Traim in dictatura
n-ai inteles nimic. Dar deh, hartia igienica la fund trage.
Beretta 05.12.2024, 20:23
Dulapul nu desecretizeaza și documentele care ne arata cât a cheltuit el din banii tarii
Beretta 05.12.2024, 20:23
Dulapul nu desecretizeaza și documentele care ne arata cât a cheltuit el din banii tarii!
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.