| Ştiri | Știri România

Parchetul General s-a autosesizat după desecretizarea documentelor CSAT referitoare la campania lui Călin Georgescu. Ce spune DIICOT

« Înapoi la articol

Comentarii (8)
Avatar comentarii

matttheus 05.12.2024, 17:59

Bani nedeclarati au folosit doar oamenii aia pro-Georgescu? Pe bune?? Toata tara e proasta?? Astia ne cred ***? Toti ceilalti care au sprijinit campaniile oamenilor care conduc Romania de 35 ani nu au folosit bani nedeclarati? Nu se deschide dosar penal? Halal tara. Mi-e rusine. Traim in dictatura

Avatar comentarii

VolodimirZelenski 05.12.2024, 18:10

matttheus   •  05.12.2024, 15:59

Bani nedeclarati au folosit doar oamenii aia pro-Georgescu? Pe bune?? Toata tara e proasta?? Astia ne cred ***? Toti ceilalti care au sprijinit campaniile oamenilor care conduc Romania de 35 ani nu au folosit bani nedeclarati? Nu se deschide dosar penal? Halal tara. Mi-e rusine. Traim in dictatura

Sunt lucruri diferite. Uiti sa spui asta.

Avatar comentarii

MAMIRA 05.12.2024, 18:57

...deci romanii sunt informati si pot alege in cunostinta de cauza acum...sau vor lua si alte masuri? . Ramane de vazut ce va alege Puterea sa salveze ...democratia sau sistemul...Prin alegeri libere le poate salva pe amandoua...

Avatar comentarii

ankadumitriu 05.12.2024, 18:57

Cand o sa vad un mandat de aducere pe numele acestui sarlatan bolsevic? care a prostit jumatate din tara.

Avatar comentarii

danutz61 05.12.2024, 19:02

Nu stiu cum de vad altii clar ca aici e atat la siguranta tarii si a noastra iar institutiile lasa iar un stalin, hitler sau ceusescu sa ne tine zeci de ani in negura. Bine, asta chiar e Calin Nebunul si trebuie instalat urgent la 9, nu e ca slerozatii aia.

Avatar comentarii

danutz61 05.12.2024, 19:03

matttheus   •  05.12.2024, 15:59

Bani nedeclarati au folosit doar oamenii aia pro-Georgescu? Pe bune?? Toata tara e proasta?? Astia ne cred ***? Toti ceilalti care au sprijinit campaniile oamenilor care conduc Romania de 35 ani nu au folosit bani nedeclarati? Nu se deschide dosar penal? Halal tara. Mi-e rusine. Traim in dictatura

n-ai inteles nimic. Dar deh, hartia igienica la fund trage.

Avatar comentarii

Beretta 05.12.2024, 20:23

Dulapul nu desecretizeaza și documentele care ne arata cât a cheltuit el din banii tarii

Avatar comentarii

Beretta 05.12.2024, 20:23

Dulapul nu desecretizeaza și documentele care ne arata cât a cheltuit el din banii tarii!

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.