| Ştiri | Știri Externe

Vicepreședintele Dumei de Stat a fost la tratament în Elveția, de două ori, în ciuda sancțiunilor

« Înapoi la articol

Comentarii (11)
Avatar comentarii

Paulica1968 06.09.2023, 20:08

Bravo lui

Avatar comentarii

TZTZ 06.09.2023, 20:13

Deh, noi trebuie sa fim omenosi cu ei ca ei sunt rusi, o natie speciala fara de care lumea nu ar putea sa mai existe. Eu zic sa le dam inapoi si vizele turistice, tot pe caz umanitar ca sunt stresati saracii ca trebuie sa viziteze gulaguri, Siberia, sa manance mancarea lor fara gust, sa calatoreasca cu avioane rusesti care cad des.

Avatar comentarii

AlexandraMilu 06.09.2023, 20:18

... Pentru ca poate. .

Avatar comentarii

Femur 06.09.2023, 22:25

Aviz negativ pentru Schengen că , vezi doamne, băgăm migranți. Dar ei baga teroriști ...

Avatar comentarii

mariussorin75 07.09.2023, 00:35

misto, banii lui ce au? nu sunt buni? respectam noi sanctiunile in saracia asta

Avatar comentarii

bituca 07.09.2023, 09:11

Elvetia a fost tot timpul o tara smechera.

Avatar comentarii

durban22 07.09.2023, 10:17

Banii nu au miros!!.Ca atare se aplica si in cazul acestui rus care vine la tratament in ELVETIA!.Daca ar fi venit un muncitor sarac ,sigur nu i-ar fi acordat viza !.

Avatar comentarii

laurlaur2180 07.09.2023, 11:33

sanctiunile sunt de forma, pentru opinia publica.

Avatar comentarii

Vrajitoarea 07.09.2023, 12:03

Trebuie lăsat să moară ( de boală) că e rus?

Avatar comentarii

chiruleonard 07.09.2023, 14:35

mda....

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.