Deh, noi trebuie sa fim omenosi cu ei ca ei sunt rusi, o natie speciala fara de care lumea nu ar putea sa mai existe. Eu zic sa le dam inapoi si vizele turistice, tot pe caz umanitar ca sunt stresati saracii ca trebuie sa viziteze gulaguri, Siberia, sa manance mancarea lor fara gust, sa calatoreasca cu avioane rusesti care cad des.
Banii nu au miros!!.Ca atare se aplica si in cazul acestui rus care vine la tratament in ELVETIA!.Daca ar fi venit un muncitor sarac ,sigur nu i-ar fi acordat viza !.
Vicepreședintele Dumei de Stat a fost la tratament în Elveția, de două ori, în ciuda sancțiunilor
« Înapoi la articol
Paulica1968 06.09.2023, 20:08
Bravo lui
TZTZ 06.09.2023, 20:13
Deh, noi trebuie sa fim omenosi cu ei ca ei sunt rusi, o natie speciala fara de care lumea nu ar putea sa mai existe. Eu zic sa le dam inapoi si vizele turistice, tot pe caz umanitar ca sunt stresati saracii ca trebuie sa viziteze gulaguri, Siberia, sa manance mancarea lor fara gust, sa calatoreasca cu avioane rusesti care cad des.
AlexandraMilu 06.09.2023, 20:18
... Pentru ca poate. .
Femur 06.09.2023, 22:25
Aviz negativ pentru Schengen că , vezi doamne, băgăm migranți. Dar ei baga teroriști ...
mariussorin75 07.09.2023, 00:35
misto, banii lui ce au? nu sunt buni? respectam noi sanctiunile in saracia asta
bituca 07.09.2023, 09:11
Elvetia a fost tot timpul o tara smechera.
durban22 07.09.2023, 10:17
Banii nu au miros!!.Ca atare se aplica si in cazul acestui rus care vine la tratament in ELVETIA!.Daca ar fi venit un muncitor sarac ,sigur nu i-ar fi acordat viza !.
laurlaur2180 07.09.2023, 11:33
sanctiunile sunt de forma, pentru opinia publica.
Vrajitoarea 07.09.2023, 12:03
Trebuie lăsat să moară ( de boală) că e rus?
chiruleonard 07.09.2023, 14:35
mda....
1 2 ›
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.