| Ştiri | Știri Locale

O mașină de Poliție, oprită în trafic la Galați de un echipaj de la Rutieră pentru că mergea cu viteză peste limită după o intervenție

« Înapoi la articol

Comentarii (4)
Avatar comentarii

Chris2023 02.06.2026, 06:29

Probabil ar fi oprit si o ambulanta sau o masina de pompieri,cum de altfel s-a intamplat deja,e culmea prostiei,agentii implicati au o lipsa de scaun la cap

Avatar comentarii

Ciprian_Birtea 02.06.2026, 15:45

Dar aveau semnalele în funcțiune? Dacă le aveau, nu aveau obligația de a opri.

Avatar comentarii

Ciprian_Birtea 02.06.2026, 15:48

Chris2023   •  02.06.2026, 03:29

Probabil ar fi oprit si o ambulanta sau o masina de pompieri,cum de altfel s-a intamplat deja,e culmea prostiei,agentii implicati au o lipsa de scaun la cap

@Chris2023: Pompierul oprit era amator, nu profesionist, și nu avea semnale acustice sau luminoase și nici nu avea dreptul de a le avea.

Avatar comentarii

Jzsf 03.06.2026, 21:19

Da , băieți smecheri cu girofar si lilu-lilu. După ce au intervenit la întoarcere de ce se grăbeau?

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.