“Nu duc lipsă de pretendenţi, însă cred că povestea vieţii mele a avut loc. Am trăit şapte ani minunaţi alături de Cornel Păsat. Ne-am iubit enorm şi am însemnat foarte mult unul pentru celălalt. Într-o perioadă, am fost nevoită să locuiesc cinci luni în New York. Când Cornel a venit să mă viziteze acolo, ar fi vrut să ne stabilim în SUA, însă eu am dorit să ne întoarcem acasă”, a povestit Oana Roman la postul de radio Activ EFEM.
Întrebată de creatoarea de modă Mihaela Drafta ce părere are despre căsătorie, Oana s-a arătat un pic sceptică.
“Din ce văd în jurul meu, nu prea mai cred în căsnicii. Am ajuns să cred că prin căsătorie strici tot ce ai construit într-o relatie”, a spus aceasta.
Oana îşi doreşte ca într-o zi să devină mamă. “Cand o vrea Dumnezeu… Oricine îşi doreşte un copil. Eu am 35 de ani, vârstă la care mama s-a căsătorit a două oară şi apoi m-a făcut pe mine, deci niciodata nu e prea tarziu”, a mai mărturisit Oana Roman în cadrul emisiunii Zone FM a Mihaelei Drafta.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.