« Înapoi la articol
Narcisu 28.11.2023, 11:41
EE Cătălin fratele,,îți dă lovitura pe la spate in ziua de astăzi,pe cine îl crezi prieten adevărat...??
Shushu12 28.11.2023, 12:43
roata e rotunda ... o sa se intoarca si la ei
Mao23 28.11.2023, 13:19
Ba, imi pare rau de tine, pari baiat de treaba, prea de treaba. Spike o zdrenta de om, lautarul (). Iar fosta ta e din acelasi material ca el. Dar nu-ti pierde speranta, nu degeaba ti-a trimis Dumnezeu lauturile astea de oameni in viata ta.
Gabryella 28.11.2023, 13:50
Nimic nu rămâne neplătit pe lumea asta .Sper sa iasă soarele și pe strada lui Bordea.
mariussorin75 28.11.2023, 13:51
Aia e, viata merge mai departe, se cramponeaza prea mult de trecut.
Alex.59 28.11.2023, 16:24
Prietenu' la "nevoie" se cunoaște..! ?
ssLazio 28.11.2023, 19:19
Spike, Speak, Bordea, Borcea...
mica 28.11.2023, 19:44
Stiti cum se spune ,, fereste-ma Doamne de prieteni ca de dusmani ma feresc eu".
.ZORRO. 28.11.2023, 21:04
...Life's a ***... ???
Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor
rhadoo87 28.11.2023, 21:19
Spike i-a fost cavaler de onoare la nunta lui Bordea, acum e sansa lui Bordea sa ii fie cavalerul lui Spike ?
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.
Cătălin Bordea rupe tăcerea despre trădarea lui Spike, care are o relație cu Livia, fosta lui soție: „L-am considerat fratele meu, venea la noi acasă”
« Înapoi la articol
Narcisu 28.11.2023, 11:41
EE Cătălin fratele,,îți dă lovitura pe la spate in ziua de astăzi,pe cine îl crezi prieten adevărat...??
Shushu12 28.11.2023, 12:43
roata e rotunda ... o sa se intoarca si la ei
Mao23 28.11.2023, 13:19
Ba, imi pare rau de tine, pari baiat de treaba, prea de treaba. Spike o zdrenta de om, lautarul (). Iar fosta ta e din acelasi material ca el. Dar nu-ti pierde speranta, nu degeaba ti-a trimis Dumnezeu lauturile astea de oameni in viata ta.
Gabryella 28.11.2023, 13:50
Nimic nu rămâne neplătit pe lumea asta .Sper sa iasă soarele și pe strada lui Bordea.
mariussorin75 28.11.2023, 13:51
Aia e, viata merge mai departe, se cramponeaza prea mult de trecut.
Alex.59 28.11.2023, 16:24
Prietenu' la "nevoie" se cunoaște..! ?
ssLazio 28.11.2023, 19:19
Spike, Speak, Bordea, Borcea...
mica 28.11.2023, 19:44
Stiti cum se spune ,, fereste-ma Doamne de prieteni ca de dusmani ma feresc eu".
.ZORRO. 28.11.2023, 21:04
...Life's a ***... ???
Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor
rhadoo87 28.11.2023, 21:19
Spike i-a fost cavaler de onoare la nunta lui Bordea, acum e sansa lui Bordea sa ii fie cavalerul lui Spike ?
1 2 ›
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.