Catinca Roman se destăinuie. ”Nu merită să ții cont de părerea celorlați”
”Eu mi-am dorit așa de mult copilul, încât nu m-a interesat ce se spune.  Nu mi-a spus nimeni nimic în față, pentru că trăim într-o societate ipocrită. În ceea ce o privește pe Calina, pot spune că istoria s-a reptat într-o oarecare măsură. Ca și mama, și eu am zis că, indiferent de situație, eu voi păstra copilul. Și nu regret nicio secundă, cred că este una dintre cele mai bune decizii pe care le-am luat în viață”, dezvăluie Catinca Roman, care are o fiică pe nume Calina.
Despre principiile după care s-a ghidat în viață, despre relația pe care o are cu tatăl ei biologic, dar și despre stilul ei de viață, Catinca Roman vobește deschis duminică, de la ora 16.30, în cadrul emisiunii ”Refresh by Oana Turcu” de la Antena Stars.


Citește și: Previziuni Urania pentru perioada 31 martie – 6 aprilie 2018. Luna Plină în Balanță


 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.