| Divertisment | Stiri Mondene

Tudor Gheorghe, primele declarații despre remake-ul făcut de Spike la melodia „Au înnebunit salcâmii”. „Eu ascult și manele”

« Înapoi la articol

Comentarii (18)
Avatar comentarii

Liviu015 16.12.2023, 12:56

Chiar si marii artisti au nevoie de bani...

Avatar comentarii

Dori.l 16.12.2023, 13:08

Tudor Gheorghe avea publicul lui...

Avatar comentarii

Gabryella 16.12.2023, 14:17

Este loc pentru fiecare,publicul triază.

Avatar comentarii

andreea.online 16.12.2023, 14:21

Prima reactie dupa 4 ani de la lansarea remakeului? :)))

Avatar comentarii

boierasul 16.12.2023, 14:33

Respect TUDOR GHEORGHE!!! Căutați pe YouTube poezia PĂPUȘARUL recitată de Tudor Gheorghe. Poate vor înțelege mai mulți... funcționali cum stau lucrurile în politica românească. ?

Avatar comentarii

Andrissima 16.12.2023, 14:38

Mda. Nu am nicio parere :)

Avatar comentarii

mattteo 16.12.2023, 15:10

E prea elegant acest Monstru Sacru al muzicii internationale

Avatar comentarii

securinamo89 16.12.2023, 17:46

Entelectualul pesedist asculta manele?Nu pot sa cred..

Avatar comentarii

cpt.ahab 16.12.2023, 18:09

Remake-ul e o porcărie specifică generațiilor prezente. În lipsă de creativitate reală, cântăcioșii tineri iau piese vechi și le distrug. Iar Tudor Gheorghe parcă face eforturi să-și dărâme propria statuie. După scandalul din plandemie, când a găsit justificată restricționarea accesului la propriul spectacol( au avut voie să intre doar ***), acum ne mai spune și că ascultă gunoi! Bleah!

Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor

Avatar comentarii

boierasul 16.12.2023, 18:14

Aura1   •  08.12.2023, 06:21

Pentru toate aceste sume, vor plăti toți contribuabilii, adică noi toți...tragic.

Omul chiar este un intelectual, și pentru cultura ta generală nu este pesedist ?

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.