Respect TUDOR GHEORGHE!!! Căutați pe YouTube poezia PĂPUȘARUL recitată de Tudor Gheorghe. Poate vor înțelege mai mulți... funcționali cum stau lucrurile în politica românească. ?
Remake-ul e o porcărie specifică generațiilor prezente. În lipsă de creativitate reală, cântăcioșii tineri iau piese vechi și le distrug. Iar Tudor Gheorghe parcă face eforturi să-și dărâme propria statuie. După scandalul din plandemie, când a găsit justificată restricționarea accesului la propriul spectacol( au avut voie să intre doar ***), acum ne mai spune și că ascultă gunoi! Bleah!
Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor
Tudor Gheorghe, primele declarații despre remake-ul făcut de Spike la melodia „Au înnebunit salcâmii”. „Eu ascult și manele”
« Înapoi la articol
Liviu015 16.12.2023, 12:56
Chiar si marii artisti au nevoie de bani...
Dori.l 16.12.2023, 13:08
Tudor Gheorghe avea publicul lui...
Gabryella 16.12.2023, 14:17
Este loc pentru fiecare,publicul triază.
andreea.online 16.12.2023, 14:21
Prima reactie dupa 4 ani de la lansarea remakeului? :)))
boierasul 16.12.2023, 14:33
Respect TUDOR GHEORGHE!!! Căutați pe YouTube poezia PĂPUȘARUL recitată de Tudor Gheorghe. Poate vor înțelege mai mulți... funcționali cum stau lucrurile în politica românească. ?
Andrissima 16.12.2023, 14:38
Mda. Nu am nicio parere :)
mattteo 16.12.2023, 15:10
E prea elegant acest Monstru Sacru al muzicii internationale
securinamo89 16.12.2023, 17:46
Entelectualul pesedist asculta manele?Nu pot sa cred..
cpt.ahab 16.12.2023, 18:09
Remake-ul e o porcărie specifică generațiilor prezente. În lipsă de creativitate reală, cântăcioșii tineri iau piese vechi și le distrug. Iar Tudor Gheorghe parcă face eforturi să-și dărâme propria statuie. După scandalul din plandemie, când a găsit justificată restricționarea accesului la propriul spectacol( au avut voie să intre doar ***), acum ne mai spune și că ascultă gunoi! Bleah!
Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor
boierasul 16.12.2023, 18:14
Aura1 • 08.12.2023, 06:21
Pentru toate aceste sume, vor plăti toți contribuabilii, adică noi toți...tragic.
Omul chiar este un intelectual, și pentru cultura ta generală nu este pesedist ?
1 2 ›
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.