Însă Nick a avut şi o regulă – fiind un party privat, nici o persoană dintre cele care nu se aflau pe listele nominale nu a avut acces în locaţia de mari fiţe din Los Angeles, oraş în care românul a ales să-şi cinstească oaspeţii, pe care i-a dus cu limuzinele.
Într-un decor de vis, în care elementul central a fost podeaua transparentă pe sub care înotau peştişori exotici, musafirii lui Nick au dansat şi s-au distrat o zi şi-o noapte, iar mâncărurile sofisticate i-au impresionat chiar şi pe cei mai mofturoşi. Două cadâne au încins atmosfera, unduindu-şi trupurile apetisante pe lângă sărbătorit, care a primit cadouri cu carul, deşi îşi rugase invitaţii să nu-i aducă nimic.
Afaceristul nu duce lipsă nici de  admiratoare, căci la petrecere zeci de domnişoare care mai de care mai sexy s-au fotografiat cu Nick şi au încercat să-i intre în graţii.
 


nick_radoi_6_02.jpgIcon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 6

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.