| Publicitate

(P) Cine a furat România?

« Înapoi la articol

Comentarii (6)
Avatar comentarii

Zhv123 03.05.2024, 19:51

Clasa politică și acoliții lor!!!

Avatar comentarii

CoceaRomulus 03.05.2024, 21:55

Interesant bilantul. Chiar daca Vlad Voiculescu, de la USR, fara studii de medicina, a fost pus ministru al sanatatii, si fiind pus pe fapte, a oficializat jefuirea spitalelor de stat printr-un OUG care consfinteste ca ziua poti munci la spitalul de stat, si dupa amiaza la spitalul privat ... Si uite asa, medici gen Carstoiu colcaie prin spitalele de stat... Da, avem o clasa politica ipocrita care atunci cand ajunge la putete copiaza ce a facut si face PNL si PSD.

Avatar comentarii

nautilus 03.05.2024, 23:38

Vrăjală ieftină söröșisto-usr.istă!!! Pnnr.ul făcut noaptea ca hoții de trădătorii de țară *** este total împotriva Românilor! Cât despre hoții din pnl și psd îi știm cu toți și ne este scârbă de ei!!!

Acest comentariu a fost moderat pentru: calomnie

Avatar comentarii

zavalita2002 04.05.2024, 02:30

popav   •  24.09.2024, 14:17

1. Ca toți propagandiștii groazei, presupun că bomba ar ajunge deasupra Londrei, fapt puțin probabil. 2. Au uitat să ne spună ce s-ar întâmpla la Moscova doar câteva minute mai târziu. PS. S-au rezolvat problemele mari ale Satan 2, introdusă în serviciu deși a dat rateuri cam la 80% din teste?

În mandatul lui Vlad Voiculescu s-a dat OUGul care interzice medicilor de la stat să lucreze la privat.

Avatar comentarii

Sfantul_Cuvios_Pafnutie 04.05.2024, 05:16

Dorianul   •  24.09.2024, 15:54

Si daca bomba aia explodeaza deasupra Moskoviei,ce se intampla? Infloresc ciresii?

Interesant că PNRR-ul ne-a dat, nu ne-a luat. Dar așa-i, să nu ne uităm la detalii din astea. Mai bine săraci, da' suveraniști!

Avatar comentarii

Sfantul_Cuvios_Pafnutie 04.05.2024, 05:31

popav   •  24.09.2024, 14:17

1. Ca toți propagandiștii groazei, presupun că bomba ar ajunge deasupra Londrei, fapt puțin probabil. 2. Au uitat să ne spună ce s-ar întâmpla la Moscova doar câteva minute mai târziu. PS. S-au rezolvat problemele mari ale Satan 2, introdusă în serviciu deși a dat rateuri cam la 80% din teste?

De curiozitate, ne spui și care e OUG-ul ăla?

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.