Oameni aceștia nici nu exista pentru parlamentari ei sunt invizibili sau alocatile un copil ce i-si poate lua de bani care i-i au doar o pereche de blugi și o pereche de adidasi restu nu le mai trebuie au o alocatie de nimic la alți le da bani fără număr cum ar fi la Moldova sa zona acea care le da alocatia de 10 milioane ai noștri copi nu mai trebuie sa primească asa este normal
Va bateți joc de țară pai poate unu pensionări sau mutat sa trăiască în Bulgaria că e mai ieftin traiul și conducători fură mai puțin.
Numai probleme găsesc din partea guvernanților noștri.
Da la voi de ce nu merge să luați salarii mai mici , dacă tot aveți venituri din jefuirea țări și a populației
Ce pensionari nu primesc ajutorul de la stat în mai 2026, deși au pensia sub 3.000 de lei
« Înapoi la articol
Ginny 29.04.2026, 06:45
Saracie ,sumpiri peste tot,asta-i viata majoritati,mai mult de atat nu ne intereseaza .!
BartokBela 29.04.2026, 10:00
Ca de obicei, legislația nemuncii protejează putorile sau pe cei xare au muncit la negru sau nu ia în considerare toate sursele de venituri!
Lory1291 29.04.2026, 14:11
Dar cei cu pensie de handicap gradul 2 care au o pensie de 496 le ce sa facă cu asa ceva ei au prea mulți ban lor nu mai trebuie sa se dea nimic
Lory1291 29.04.2026, 14:16
Oameni aceștia nici nu exista pentru parlamentari ei sunt invizibili sau alocatile un copil ce i-si poate lua de bani care i-i au doar o pereche de blugi și o pereche de adidasi restu nu le mai trebuie au o alocatie de nimic la alți le da bani fără număr cum ar fi la Moldova sa zona acea care le da alocatia de 10 milioane ai noștri copi nu mai trebuie sa primească asa este normal
disu 30.04.2026, 18:15
Lory1291 • 29.04.2026, 11:11
Dar cei cu pensie de handicap gradul 2 care au o pensie de 496 le ce sa facă cu asa ceva ei au prea mulți ban lor nu mai trebuie sa se dea nimic
Nu este pensie, este indemnizație.
Gion 01.05.2026, 13:01
Va bateți joc de țară pai poate unu pensionări sau mutat sa trăiască în Bulgaria că e mai ieftin traiul și conducători fură mai puțin. Numai probleme găsesc din partea guvernanților noștri. Da la voi de ce nu merge să luați salarii mai mici , dacă tot aveți venituri din jefuirea țări și a populației
Soli 04.05.2026, 20:26
Lory1291 • 29.04.2026, 11:11
Dar cei cu pensie de handicap gradul 2 care au o pensie de 496 le ce sa facă cu asa ceva ei au prea mulți ban lor nu mai trebuie sa se dea nimic
Nu este pensie de 496 lei! Poate indemnizatie!
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.