| Ştiri | Știri România

Chinurile financiare la Paris ale Iuliei Hasdeu, admisă la Sorbona înainte să împlinească 17 ani: „Suntem pe punctul de a muri de foame” 

« Înapoi la articol

Comentarii (5)
Avatar comentarii

Zorro2024 18.05.2024, 18:16

Acum sunt toți îmbuibați, îi interesează bemveul și merțanul, nu școala, cultura, bună-creștere sau spiritualitatea. Slava !

Avatar comentarii

Alexsandrro 18.05.2024, 21:37

Eu chiar nu mai inteleg nimic.asa stiam ca taica sau era un om foarte bogat si acuma citesc ca sotia si fata lui faceau foamea

Avatar comentarii

theo_s 19.05.2024, 01:18

D-ra Francu, va rog frumos, ceva cu Oana Roman, Anca Serea, Andreea Esca, aia cuplata cu boxerul, imi scapa numele acum, n-aveti? Ce au zis, cui au zis, cum au facut, cum au dres, adica, sa invete si populatia ceva din articol, asa, de la Iulia Hasdeu, ce sa invete? A? D-ra Hasdeu nici macar n-a fost influensarita, nici n-avea cont pe Tiktok.

Avatar comentarii

PS92234 19.05.2024, 06:44

ACEST ARTICOL Care este UN TEZAUR LITERAR scris de Diana Frîncu NU ISI GASESTE LOCUL IN TIPARUL ACESTUI ZIAR , si daca as scrie mai mult .. AI , adica muritorul care cenzureaza textele prin metoda ochiometrica ar da delete pe textul meu .

Avatar comentarii

Zhv123 20.05.2024, 12:33

A fost o femeie puternică la vremea eii!!!

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.