| Ştiri | Știri România

Cum se împart posturile de șefi ai spitalelor într-o Coaliție PSD-PNL. Liberalul Eugen Nicolăescu a recunoscut la Înalta Curte cine îi „șoptea” în ureche pretențiile din Sănătate ale social-democraților

« Înapoi la articol

Comentarii (22)
Avatar comentarii

tatarciuk 08.03.2024, 19:42

Am ramas afis : Din articol am retinut : Dorin Cocos , marele carnat de la Buzau, domnule , este bagat peste tot... Stiam si noi , prostimea , de dosarul Microsoft , de ANRP , dar sa fie bagat si la spitale... Mafiotu' de prima mana. Fostul sot de la Las Vegas , a lu aia cu degetul la nas , de la Targsor , sta si ne da cu tifla . Cum este posibil ca acest specimen , sa poate face atatea prostii/infractiuni pe o perioada de peste 15 ani de zile ??! Simplu : A fost( si este ) protejat. Toata lumea a luat ! Toti ! Au impartit intre ei. El , acolitii lui , si magarii de politicieni care l-au ajutat. Mai are oleaca , si se prescrie si asta. 90% scapa Malai-Mare , si de asta. Si el , si banditu' de Banicioiu.

Avatar comentarii

tatarciuk 08.03.2024, 19:47

De ce cenzurati comentariile cititorilor? De ce nu le postati daca tot sunteti voi asa impartiali si echidistanti ? Nu am injurat sau jignit pe nimeni. Ia , rapid sa il puneti la lista.

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.