Diana Șoșoacă, penalizată de Parlamentul European pentru scandalul din iulie. Eurodeputata are interzis în plen și a rămas fără indemnizație timp de șapte zile
Au luat un mare flit "ambasadorii" lui Biden si macron
Din fericire eu gândesc cu capul meu, neavând acces la posturile TV amintite de tine. Văd că aprobați abuzurile împotriva unor persoane, dar să nu uitați că în orice dictatură, astăzi sunt eu victimă, mâine poți fi tu victimă.
Corect domnule Neamtu, George Simion este obosit mental . Asa se intampla canddin NIMIC faci un vis prea frumos pentru putintele tale. Da, este obosit si ne oboseste pe unii dintre noi.
Desigur. Daca exista votanți ai PSD, automatic îți asumi responsabilitatea pentru cine este in acest partid. La fel și pentru AUR. Așa funcționează logica.
Oamenii politici care incearca sa distruga plnul defensiv al NATO si al Europei in acelasi timp , trebue sa dispara din viata publica si politica europeana si transatlantica. Planul de aparare european si atlantic , de la Marea Neagra la Marea Baltica si Istmul Finlandez este unul valabil si trebue sa ramana in picioare pentru existenta Europei , cat va fi ea. Soarta Romaniei si a Peninsulei Balcanice este Europa si Atlanticul cat va fi lumea.
Credeti! credinciosii lui Georgescu - blugi-banane veniti si luati adevar si lumina, a se citi injuraturi si minciuni de la un golan ordinar. Veniti si votati cu spiritul nu cu mintea. Uitati-va la poker face-ul lui Georgescu, cum va vorbeste cu aplomb si seriozitate, cu o voce grava si profunda, asa o spiritul va triumfa asupra mintii si veti uita ca Simion e o greseala a naturii. Uitati-vaaaaa la Georgescu si veeeeeeti ignoraaaaaa. Truc de hipnoza
Stiam ca intelectualitatea nu e punctul tau forte.
Credeti! credinciosii lui Georgescu - blugi-banane veniti si luati adevar si lumina, a se citi injuraturi si minciuni de la un golan ordinar. Veniti si votati cu spiritul nu cu mintea. Uitati-va la poker face-ul lui Georgescu, cum va vorbeste cu aplomb si seriozitate, cu o voce grava si profunda, asa o spiritul va triumfa asupra mintii si veti uita ca Simion e o greseala a naturii. Uitati-vaaaaa la Georgescu si veeeeeeti ignoraaaaaa. Truc de hipnoza
Cat efort fac acesti candidati, in lupta lor, ca sa-mi fie mie mai bine... Fantastic.
Alergatura, injuraturi, avioane, cheltuiala, camasi scrobite, costume noi, cravate, emisiuni platite, afise, influenceri platiti, canale de televiziune platite, energie, stress, oboseala, milioane de euro in campanie, intrigi, jurnalisti platiti, investigatii platite, ponturi, insulte date, insulte primite, freze beton la coafor, farduri, vitamine, paza si bodyguards, teatru ieftin, strategie, consilieri, inteligenta artificiala, poze contrafacute, filme din arhiva, sondaje de opinie, etc etc... si toate astea ca sa-mi fie mie bine!
Va multumesc domnilor candidati! Chiar sunt impresionat!!
Lasă, când o începe și procesul de trădare al șoșoacei, o să poată fugi în Rusia, să fie aleasă deputat de gubernia România în exil, și acolo va putea vorbi cu adevărat democratic în Duma de stat. Acolo nimeni n-o va împiedica să urle împotriva tiraniei UE și SUA.
Diana Șoșoacă, penalizată de Parlamentul European pentru scandalul din iulie. Eurodeputata are interzis în plen și a rămas fără indemnizație timp de șapte zile
« Înapoi la articol
boierasul. 08.10.2024, 18:29
ArtJedi • 15.05.2025, 21:21
Au luat un mare flit "ambasadorii" lui Biden si macron
Din fericire eu gândesc cu capul meu, neavând acces la posturile TV amintite de tine. Văd că aprobați abuzurile împotriva unor persoane, dar să nu uitați că în orice dictatură, astăzi sunt eu victimă, mâine poți fi tu victimă.
Boro67 08.10.2024, 19:24
59Ghe19 • 16.05.2025, 06:43
Corect domnule Neamtu, George Simion este obosit mental . Asa se intampla canddin NIMIC faci un vis prea frumos pentru putintele tale. Da, este obosit si ne oboseste pe unii dintre noi.
Desigur. Daca exista votanți ai PSD, automatic îți asumi responsabilitatea pentru cine este in acest partid. La fel și pentru AUR. Așa funcționează logica.
boierasul. 08.10.2024, 20:11
Balcan20_brs. • 16.05.2025, 08:55
Oamenii politici care incearca sa distruga plnul defensiv al NATO si al Europei in acelasi timp , trebue sa dispara din viata publica si politica europeana si transatlantica. Planul de aparare european si atlantic , de la Marea Neagra la Marea Baltica si Istmul Finlandez este unul valabil si trebue sa ramana in picioare pentru existenta Europei , cat va fi ea. Soarta Romaniei si a Peninsulei Balcanice este Europa si Atlanticul cat va fi lumea.
Și "intelectualii" cu cine votează??))))
Moshu 08.10.2024, 20:25
Cam putzin,trebuia interzisa pe viata,sirboaica asta fara bunsimtz !
VolodimirZelenski 08.10.2024, 20:43
Moravurinoi • 16.05.2025, 09:40
Credeti! credinciosii lui Georgescu - blugi-banane veniti si luati adevar si lumina, a se citi injuraturi si minciuni de la un golan ordinar. Veniti si votati cu spiritul nu cu mintea. Uitati-va la poker face-ul lui Georgescu, cum va vorbeste cu aplomb si seriozitate, cu o voce grava si profunda, asa o spiritul va triumfa asupra mintii si veti uita ca Simion e o greseala a naturii. Uitati-vaaaaa la Georgescu si veeeeeeti ignoraaaaaa. Truc de hipnoza
Stiam ca intelectualitatea nu e punctul tau forte.
Boro67 08.10.2024, 21:16
Moravurinoi • 16.05.2025, 09:40
Credeti! credinciosii lui Georgescu - blugi-banane veniti si luati adevar si lumina, a se citi injuraturi si minciuni de la un golan ordinar. Veniti si votati cu spiritul nu cu mintea. Uitati-va la poker face-ul lui Georgescu, cum va vorbeste cu aplomb si seriozitate, cu o voce grava si profunda, asa o spiritul va triumfa asupra mintii si veti uita ca Simion e o greseala a naturii. Uitati-vaaaaa la Georgescu si veeeeeeti ignoraaaaaa. Truc de hipnoza
La sigur nu cu AUR și PSD.
Barna 08.10.2024, 21:48
Mihaela19800 • 08.10.2024, 12:56
E bine in genunchi steaua.libera?
Dacă nu știe, sunt sigur că o să-i spui tu cum este!
Sfantul__Cuvios_Pafnutie 08.10.2024, 22:08
Mihai111 • 15.05.2025, 18:38
Cat efort fac acesti candidati, in lupta lor, ca sa-mi fie mie mai bine... Fantastic. Alergatura, injuraturi, avioane, cheltuiala, camasi scrobite, costume noi, cravate, emisiuni platite, afise, influenceri platiti, canale de televiziune platite, energie, stress, oboseala, milioane de euro in campanie, intrigi, jurnalisti platiti, investigatii platite, ponturi, insulte date, insulte primite, freze beton la coafor, farduri, vitamine, paza si bodyguards, teatru ieftin, strategie, consilieri, inteligenta artificiala, poze contrafacute, filme din arhiva, sondaje de opinie, etc etc... si toate astea ca sa-mi fie mie bine! Va multumesc domnilor candidati! Chiar sunt impresionat!!
Lasă, când o începe și procesul de trădare al șoșoacei, o să poată fugi în Rusia, să fie aleasă deputat de gubernia România în exil, și acolo va putea vorbi cu adevărat democratic în Duma de stat. Acolo nimeni n-o va împiedica să urle împotriva tiraniei UE și SUA.
VolodimirZelenski 08.10.2024, 22:21
GoguDemagogu • 16.05.2025, 07:41
După Fernandel, francezii au un nou comic preferat!
Nu te cred sub nicio forma ca nu ai acces la acele posturi.
soso 08.10.2024, 22:52
Cum dracului ajung sa ne reprezinte asemenea specimene ?
‹ 1 2 3 ›
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.